LOADING

Type to search

DIZAJN INŠPIRÁCIE

Ako sa z fyzičky Zuzky stala výšivkárka šperkov

Zuzana Korytkova
Zuzana Korytkova december 14, 2017

Môj príbeh, ktorý sa skrýva za krásnymi perličkovými výrobkami, sa začal úplne obyčajne. Skončila som vysokú školu ako fyzička, z ktorej sa rýchlo stala bankárka, a ktorá je aktuále mama úžasného Mateja.

Jedného dňa som sa rozhodla vytvoriť perličkový náhrdelník, ktorý by ma potešil a pomohol mi prejaviť moju kreatívnu stránku. Náhrdelník bol krásny, ale dlho sa u mňa neohrial – zapáčil sa jednej z mojich milých kolegýň a tak som jej ho darovala, aby prinášal radosť jej. Pustila som sa do vyšívania ďalších pestrofarebných kúskov, ktoré by doplnili moju zbierku a zároveň urobili radosť mojim blízkym a priateľom. Postupom času ma vyšívanie perličkami tak nadchlo, že moja radosť sa preniesla aj na maminu a moju sestru. S ich pomocou vytvárame pestrofarebné kúsky, ktoré oplývajú krásou a nápadom.

Vytvorili sme si značku KORART, ktorá vytvára množstvo zaujímavých kreácií. Náš perličkový svet sa rozrástol o pestrofarebné náhrdelníky, originálne zrkadielka či tabatierky, zaujímavé čelenky do vlasov či netradičné náramky a prstene. Práca s perličkami je pre nás relax a zároveň poslanie vytvárať na tomto svete kreatívne kúsky, ktoré by nadchli každú dušu a potešili nejedno srdiečko. Vytvárať originálne kúsky pre každého berieme za svoje poslanie.

Každý náš výrobok je ručne vyrobený, každá korálka je samostatne prišitá. Vkladáme do neho našu radosť a nadšenie z práce. Oválne zrkadielka ozdobené farebnými korálkami potešia nejednu parádnicu, malú či veľkú. Naše originálne náhrdelníky, náramky a prstienky vykúzlia úsmev na perách a budú sa nádherne vynímať ako súčasť každého outfitu. Naše výrobky sú ručne vyhotovené v rôznych farebných variáciách a je len na vás, ktorému farebnému prevedeniu dáte prednosť, a ktoré farby najviac pohladia vašu dušu.

 

www.sashe.sk/majkatv

Do každého nášho výrobku sme vložili srdce a radosť z práce, preto veríme, že naše výrobky budú nové majiteľky nosiť s radosťou a prinesú svetlo aj do tých najsivších dní. Je už len na vás, či si vyberiete originálne vyšívané náhrdelníky z perličiek alebo krásne zrkadielka, ktoré nikde inde nenájdete. Každý výrobok je ručne vyrobený a preto je každý jediný originál :)

Našu tvorbu nájdete na socialnej sieti Facebook pod názvom KORART handmade alebo tiež na Sashe.

Tags:
Zuzana Korytkova
Zuzana Korytkova

Som bankárka aktuálne mama úžasného Mateja, ktorá našla relax v handmade. Moju tvorbu nájdete na sieti Facebook, Instagram pod názvom KORART Handmade a na www.sashe.sk/majkatv

  • 1

You Might also Like

Sledujte nas na instagramu

Something is wrong.
Instagram token error.
X