Ako sa z fyzičky Zuzky stala výšivkárka šperkov

0
Ako sa z fyzičky Zuzky stala výšivkárka šperkov

Môj príbeh, ktorý sa skrýva za krásnymi perličkovými výrobkami, sa začal úplne obyčajne. Skončila som vysokú školu ako fyzička, z ktorej sa rýchlo stala bankárka, a ktorá je aktuále mama úžasného Mateja.

Jedného dňa som sa rozhodla vytvoriť perličkový náhrdelník, ktorý by ma potešil a pomohol mi prejaviť moju kreatívnu stránku. Náhrdelník bol krásny, ale dlho sa u mňa neohrial – zapáčil sa jednej z mojich milých kolegýň a tak som jej ho darovala, aby prinášal radosť jej. Pustila som sa do vyšívania ďalších pestrofarebných kúskov, ktoré by doplnili moju zbierku a zároveň urobili radosť mojim blízkym a priateľom. Postupom času ma vyšívanie perličkami tak nadchlo, že moja radosť sa preniesla aj na maminu a moju sestru. S ich pomocou vytvárame pestrofarebné kúsky, ktoré oplývajú krásou a nápadom.

Vytvorili sme si značku KORART, ktorá vytvára množstvo zaujímavých kreácií. Náš perličkový svet sa rozrástol o pestrofarebné náhrdelníky, originálne zrkadielka či tabatierky, zaujímavé čelenky do vlasov či netradičné náramky a prstene. Práca s perličkami je pre nás relax a zároveň poslanie vytvárať na tomto svete kreatívne kúsky, ktoré by nadchli každú dušu a potešili nejedno srdiečko. Vytvárať originálne kúsky pre každého berieme za svoje poslanie.

Každý náš výrobok je ručne vyrobený, každá korálka je samostatne prišitá. Vkladáme do neho našu radosť a nadšenie z práce. Oválne zrkadielka ozdobené farebnými korálkami potešia nejednu parádnicu, malú či veľkú. Naše originálne náhrdelníky, náramky a prstienky vykúzlia úsmev na perách a budú sa nádherne vynímať ako súčasť každého outfitu. Naše výrobky sú ručne vyhotovené v rôznych farebných variáciách a je len na vás, ktorému farebnému prevedeniu dáte prednosť, a ktoré farby najviac pohladia vašu dušu.

 

www.sashe.sk/majkatv

Do každého nášho výrobku sme vložili srdce a radosť z práce, preto veríme, že naše výrobky budú nové majiteľky nosiť s radosťou a prinesú svetlo aj do tých najsivších dní. Je už len na vás, či si vyberiete originálne vyšívané náhrdelníky z perličiek alebo krásne zrkadielka, ktoré nikde inde nenájdete. Každý výrobok je ručne vyrobený a preto je každý jediný originál :)

Našu tvorbu nájdete na socialnej sieti Facebook pod názvom KORART handmade alebo tiež na Sashe.

žiadne príspevky na zobrazenie