Rodinný minifestival prinesie do Bratislavy skutočne pokojné Vianoce

0
Rodinný minifestival prinesie do Bratislavy skutočne  pokojné Vianoce
milena minichova

Podujatie pre moderné, intuitívne rodiny rozlúskne otázku, ako zachovať čaro Vianoc a pritom neklamať deťom, že darčeky nosí Ježiško.

BRATISLAVA 12. decembra 2017 – Predvianočný čas v Bratislave obohatí minifestival Intuitívna rodina plný zaujímavých prednášok, workshopov a hier. Nultý ročník podujatia sa uskutoční v sobotu 16. decembra v bratislavskom Monsters Cafe a sľubuje množstvo inšpirácií, nových podnetov, ale najmä pokoja a pohody do predvianočného zhonu. „Vianoce sú najmä o rodine a láske, a preto sme sa rozhodli vytvoriť akciu, ktorá správne naladí všetkých členov rodiny na najkrajšie sviatky v roku. Cieľom je priniesť otcom, mamám aj deťom pokoj a harmóniu, ktorá, dúfame, vydrží aj do budúceho roka,“ uviedla za organizátorov Kristína Čambalová z agentúry Kharisma.

Hlavnú líniu minifestivalu bude tvoriť séria prednášok zameraná na intuitívnu rodinu. Tú doplnia stánky, workshopy, hry či cvičenia pre najmenších. Spolumajiteľka fitnesscentra Fitcurves Miroslava Kromková prezradí, ako si zdravo osladiť Vianoce. Fyzioterapeutka Miriam Šinglerovázákladoch zo školy chrbta vysvetlí, ako správne spať, sedieť, dvíhať bremená a dýchať. Spoluzakladateľ projektu Otvorená Hra Martin Čajko sa bude venovať téme manipulácie, autenticity a budovaní vzťahov založených na vzájomnej dôvere. Jeho prednáška zároveň rozlúskne otázku, ako si užiť čarovné Vianoce bez toho, aby rodičia klamali deťom o darčekoch a Ježiškovi.

https://www.facebook.com/KharismaAgency/photos/gm.159359414594497/1614375548606437/?type=3&theater

Katarína Ďurove predstaví esenciálne oleje pre fyzickú a psychickú pohodu detí. Karol Suchánek zas bude hovoriť o deťoch a digitálnej bezpečnosti. Psychologička Ľuba Kövérová sa počas svojho workshopu ponorí do radostí a starostí malých škôlkárov a školákov.

Rodinný minifestival Intuitívna rodina bude moderovať charizmatická herečka a mamička Milena Minichová. Na menší nultý ročník nadviažu celodenné konferencie v nasledujúcich rokoch, pričom vždy jedna bude v Bratislave a dejisko druhej sa bude z roka na rok meniť.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu