NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY PODUJATIA RODIČOVSTVO TLAČOVÁ SPRÁVA

Rodinný minifestival prinesie do Bratislavy skutočne pokojné Vianoce

Martina Novotná
Share
milena minichova

Podujatie pre moderné, intuitívne rodiny rozlúskne otázku, ako zachovať čaro Vianoc a pritom neklamať deťom, že darčeky nosí Ježiško.

BRATISLAVA 12. decembra 2017 – Predvianočný čas v Bratislave obohatí minifestival Intuitívna rodina plný zaujímavých prednášok, workshopov a hier. Nultý ročník podujatia sa uskutoční v sobotu 16. decembra v bratislavskom Monsters Cafe a sľubuje množstvo inšpirácií, nových podnetov, ale najmä pokoja a pohody do predvianočného zhonu. „Vianoce sú najmä o rodine a láske, a preto sme sa rozhodli vytvoriť akciu, ktorá správne naladí všetkých členov rodiny na najkrajšie sviatky v roku. Cieľom je priniesť otcom, mamám aj deťom pokoj a harmóniu, ktorá, dúfame, vydrží aj do budúceho roka,“ uviedla za organizátorov Kristína Čambalová z agentúry Kharisma.

Hlavnú líniu minifestivalu bude tvoriť séria prednášok zameraná na intuitívnu rodinu. Tú doplnia stánky, workshopy, hry či cvičenia pre najmenších. Spolumajiteľka fitnesscentra Fitcurves Miroslava Kromková prezradí, ako si zdravo osladiť Vianoce. Fyzioterapeutka Miriam Šinglerovázákladoch zo školy chrbta vysvetlí, ako správne spať, sedieť, dvíhať bremená a dýchať. Spoluzakladateľ projektu Otvorená Hra Martin Čajko sa bude venovať téme manipulácie, autenticity a budovaní vzťahov založených na vzájomnej dôvere. Jeho prednáška zároveň rozlúskne otázku, ako si užiť čarovné Vianoce bez toho, aby rodičia klamali deťom o darčekoch a Ježiškovi.

Dnes je teda krásny dátum, 12.12. ? a presne o 12 dní tu máme štedrý večer! Príd´te sa s nami naladiť na Vianoce na MINI…

Zveřejnil(a) Kharisma dne 11. prosinec 2017

Katarína Ďurove predstaví esenciálne oleje pre fyzickú a psychickú pohodu detí. Karol Suchánek zas bude hovoriť o deťoch a digitálnej bezpečnosti. Psychologička Ľuba Kövérová sa počas svojho workshopu ponorí do radostí a starostí malých škôlkárov a školákov.

Rodinný minifestival Intuitívna rodina bude moderovať charizmatická herečka a mamička Milena Minichová. Na menší nultý ročník nadviažu celodenné konferencie v nasledujúcich rokoch, pričom vždy jedna bude v Bratislave a dejisko druhej sa bude z roka na rok meniť.

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X