Ako si vybrať tenisky, ktoré pri športe prinavracajú energiu?

0
Ako si vybrať tenisky, ktoré pri športe prinavracajú energiu?

Športová obuv s tromi pásikmi v logu zabezpečuje široký výber outdoorovej, bežeckej a športovej obuvi v klasických aj inovatívnych modelových radoch. Najvyššiu pozornosť získavajú tie tenisky, ktoré viete použiť po každom ďalšom náraze. Samozrejme, musia vystihovať vašu osobnosť a prepájať nároky bežeckých nadšencov až profesionálov.

Ktoré unikátne technológie tieto všetky požiadavky podporujú?

Vyberáte si tenisky podľa každoročne vylepšeného dizajnu, ste zástancom retro vzorov alebo máte vo svojej zbierke adidas originals, topánky nemeckej značky s redizajnovými detailmi a funkčnými inováciami? Hlavne, aby ste v teniskách vydržali a nevyšla nazmar tá vynaložená energia pri každom vašom kroku. Presne táto myšlienka stála za vznikom štýlu reprezentujúcim len nás, aby sme v teniskách vytŕčali z davu a vedeli si takto zabezpečiť celodenné pohodlie.

Prečo vykročiť do budúcnosti v teniskách s technológiou adidas boost?

Bez ohľadu na konkrétny model technológia boost je výnimočná responzívnym tlmením. Celý prínos pre vaše pohodlie je ukrytý v tisíckach energetických kapsúl. Tie sú z termoplastického materiálu, pri každom došľape sa stláčajú, a tak dopadová energia je ďalej efektívne využitá. Tenisky s charakteristickou podrážkou boost poznáme z modelového radu adidas NMD. Zakrátko sa v nich stanete hviezdou street štýlu, keďže sú nahodené do flexibilného zvršku s celoplošným vzorom v trendy farbách. Technológiou boost sa zmenilo taktiež povedomieo bežeckej obuvi, ktorá vás zakaždým „nabíja energiou“.

Na flexibilné a vzdušné tenisky, ktoré vám viac dávajú, ako berú, nadviazala koncepcia adidas ultraboost. Tieto tenisky sú špecifické vyvýšenou podrážkou, jemným, priliehavým strihom, rýchlym odvádzaním potu a ako bonus – viac výplne vzduchovými vankúšikmi. Tenisky takto zabezpečujú ešte lepšie odpruženie a bezproblémové našliapnutie. Disponujú výraznou vonkajšou ochranou päty, no aj pri všetkých týchto vlastnostiach zostávajú ľahké a odolné voči nerovnostiam povrchu.

Ako adidas tenisky odolávajú klimatickým zmenám?

Pripravujete sa na beh, hlásia slnečné a teplé počasie? Ale, po pár metroch sa počasie zmení na dusné a pod mrakom, neskôr vás dostihne dážď. Môžete mať z takého behu nejakú radosť? Samozrejme, keďže ste sa dostali až k adidas climacool, k teniskám 3. tisícročia.

Sú futuristické už len tým, že ich kvalitu neovplyvní žiadny rozmar počasia. Môže byť vonku horúco, vaše nohy počas behu pocítia len príjemnú vzdušnosť pri odvádzaní potu. Tvorí ich úpletový zvršok a kvalitná medzipodrážka boost. Skvelým tipom pre šport za akéhokoľvek počasia sú tenisky climaproof. Tie okrem horúčav zvládnu pohyb v blate, po snehu a v daždi.

Majú ľahkú, priedušnú membránu, ktorá nedovolí nadmernej vlhkosti „usadiť sa. Zároveň pred blatom a snehom sú vaše chodidlá naďalej v suchu pomocou podlepených švov. Tak „málo“ pre tenisky, ale veľa pre naše bezpečné kroky – to sú tenisky adidas originals!

žiadne príspevky na zobrazenie