Ako efektívne pracovať z domu?

1
Ako efektívne pracovať z domu?

Práca z domu má svoje výhody aj nevýhody s ktorými sa človek musí vyrovnať. Home office nám dáva viac voľnosti, čas pre rodinu aj väčšie pohodlie. Pracujete z domu a chcete byť produktívni, no nechcete skončiť v priepasti neefektivity, zlého pocitu či slabého sústredenia?

Prácu z domu je potrebné správne nastaviť. Ako si naplánovať správny režim, vytvoriť návyky  a prispôsobiť svoje prostredie môže predstavovať problém. Ak pracujete z domu a chcete sa dozvedieť viac o efektívnom home office, tento webinár bude pre Vás ako stvorený. Spíkerkou večera bude Ingrid Schostoková Krupičková, ktorá prezradí všetko potrebné pre efektívnu prácu z domu.

Odpovede na všetky otázky spojené s prácou z domu sa dozviete na našom webinári. Pomocou rôznych tipov a trikov zistíte:

  • ako si nastaviť hranice,
  • ako vyťažiť z danej situácie čo najviac
  • ako nájsť rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom
  • a to najhlavnejšie –  ako sa z toho nezblázniť :)

Kedy a kde?

4.2.2021 od 18:00 z pohodlia Vašich domovov :)

Vstupenky zakúpite tu: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/efektivny-home-office/

Kto je Ingrid Schostoková Krupičková

Koučing pre Ingrid znamená efektívny spôsob, ako pracovať na svojej pozitívnej budúcnosti, ako žiť autenticky, slobodne, ako si nájsť svoju vlastnú cestu – a nebáť sa jej. Verí, že v ktoromkoľvek momente života máme príležitosť na svoj vnútorný rast a uvedomenie si vlastnej sily. Technické výdobytky doby a šialené tempo pokroku nás prinútili začať sa viac starať o nás samých – o náš vlastný rozvoj, o naše zdravie, o naplnenie našich hodnôt. Hranice medzi pracovným a osobným životom sa stierajú. Keď chceme byť úspešní v pracovnej oblasti a šťastní v osobnom živote, musíme na sebe pracovať, bez ohľadu na pracovnú pozíciu, vek či pohlavie.

Ingrid pôsobila v korporátnych i v malých firmách, vo vládnych i neziskových spoločnostiach. Vyštudovala manažment leteckej dopravy na Žilinskej univerzite a absolvovala výcviky v business, life, tímovom a systematickom koučovaní.

Koučuje manažérov i pracovníkov na neriadiacich pozíciách, na pracovné i životné témy. Pracuje s mladými dospelými – študenti univerzít, i tínedžeri. Skúsenosti získané pri práci s deťmi v mimoškolskej činnosti i letných táboroch využíva pri kreatívnych workshopoch pre deti.

Čo je cieľom webináru?

  • nájsť spôsob, ako zlepšiť svoju súčasnú situáciu, a vyriešiť problémy vyplývajúce z home office situácie
  • byť viac v pohode
  • získať rovnováhu medzi prácou a osobným životom

Čo vďaka webináru získate?

Každý účastník odíde s konkrétnymi tipmi, ako zefektívniť home-office, s uvedomením, čo je preňho samého najdôležitejšie, a s vlastným plánom.

Neváhajte a pridajte sa k ľuďom, ktorí si vedia svoj home office zariadiť čo najefektívnejšie a určiť si hranicu medzi pracou a súkromným životom pre nich nie je problémom.

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu