NAČÍTAVAM

Type to search

BLOG INŠPIRÁCIE INTERIÉR MAGAZÍN ODPORÚČANÉ

Ako udržať potraviny čo najdlhšie čerstvé?

REDAKCIA
Share

Ako prvá odpoveď na túto otázku asi každému napadne slovo chladnička. Po akom modeli však siahnuť, ak chcete kvalitu, veľký výber a možno ešte niečo navyše? Vedeli ste, že moderné chladničky už neponúkajú len klasickú funkciu chladenia, ale aj oveľa viac?

Spoločnosť LG drží krok v oblasti spotrebnej elektriky s vývojom technológií a dáva odpovede na čoraz náročnejšie zákaznícke potreby.  Chladničky LG majú inovatívnu technológiu, ktorá udrží potraviny dlhšie čerstvé a chutné. Chladničky sú tiež tichšie a úspornejšie.

Čerstvé potraviny na dosah ruky

Čerstvosť, chuť i farba potravín patria medzi najdôležitejšie vlastnosti, ktoré pri skladovaní potravín v chladničkách vnímame. LG ponúka vybavenie funkcií Door Cooling +™, ktorá dokáže udržať potraviny dlhšie čerstvé. Ide o technológiu, ktorá vďaka prieduchom v prednej časti chladničky pomáha udržiavať rovnomernú teplotu, ktorý predĺži životnosť potravín.

Niektoré modely chladničiek LG disponujú aj dvierkami Door-in-Door, ktoré po poklepaní aktivujú vnútorné osvetlenie a umožnia nahliadnuť do chladničky bez jej otvorenia. Nedochádza tak k zbytočnému úniku chladu. Technológia kompresora znižuje trenie, takže dochádza k menšiemu opotrebeniu.

Samozrejmosťou je 10-ročná záruka LG na kompresor.

Prehľadne, funkčne a inteligentne – novinky, ktoré vás prekvapia

Interiér LG chladničiek môžete prispôsobiť presne podľa svojich potrieb. Sklopné police vám umožnia uskladniť vysoké a objemné nádoby. Držiak až na päť fliaš zaistí vždy vychladené víno aj pre početnú návštevu.

Niektoré modely chladničiek disponujú kapacitou až 626 litrov, tá ponúka jednoduchšie a múdrejšie skladovanie potravín. Modely chladničiek s umelou inteligenciou ponúkajú vďaka technológii LG ThinQ ovládanie a diagnostiku chladničky pomocou inteligentného telefónu, aj keď práve nie ste doma.

Ďalšou výbornou funkciou je Total No Frost. Chladničky, ktoré touto funkciou disponujú, nie je nutné odmrazovať. Funkcia tiež umožní ľahký prístup k zmrazeným potravinám a zároveň zachováva v LG chladničkách čistejší interiér.

Amerika v slim verzii

Ktorá rodina by netúžila po veľkej americkej chladničke? Teraz si ju môžu dovoliť aj tí, ktorí nevlastnia priestrannú kuchyňu. V ponuke je totiž tiež vo verzii “slim”. Štvordverová americká chladnička s InstaView a Door-in-Door™ v slim verzii GMX844MCKV, osloví a uspokojí každého spotrebiteľa, ktorý túži po výkonnom a praktickom spotrebičmi.

dTest oceňuje: LG kombinované chladničky s Door Cooling GBB72PZDFN a GBB62SWGFN boli ocenené značkou kvality časopisu dTest. Dostupné sú vo farebnej variante bielej a Dark Graphite.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X