Ľahší kašeľ možno zvládnuť vďaka reflexným bodom a akupunktúre

1
Ľahší kašeľ možno zvládnuť vďaka reflexným bodom a akupunktúre
Na kašeľ môže zabrať aj masáž reflexných bodov

Posledné dni sú obrovskou skúškou pre každého človeka. Psychické napätie a neviditeľný nepriateľ v podobe nového koronavírusu Covid-19 nás doslova oberajú o energiu. Zdravie je to najdôležitejšie, čo si musíme chrániť. Aj preto je dobré poznať rôzne spôsoby, ako zlepšiť svoj zdravotný stav a udržať sa vo forme. Niekoľko spôsobov pozná aj doktor z Detvy, Juraj Šaling.

Juraj Šaling sa venuje všeobecnej aj úrazovej chirurgii a bioregulácii a alternatívnej liečbe. Okrem svojej praxe je aktívny aj na sociálnych sieťach, kde pridáva nielen rôzne tipy a rady, ale zdieľa aj vlastné poznatky a možnosti, ako si v rôznych prípadoch pomôcť zlepšiť zdravie.

Juraj Šaling odporúča na liečbu tela aj vlastné ruky

Nedávno pridal na Facebook video s názvom „priedušky“. „V tejto zaujímavej situácii, kedy nemáte nič, len holé ruky, existuje pomôcka na rukách, ktorá funguje v reflexológii na to, aby ste si mohli reflexne pomôcť zvládnuť nie závažný kašeľ. Na ďalekom východe dávne kultúry poznali akupunktúru alebo reflexné body,“ vysvetľuje v úvode videa.

Pozrite si aj náš predošlý článok: Čo by nemalo chýbať v strave a doplnkoch počas koronavírusu

Nezávažný kašeľ by sa mal dať odstrániť aj vďaka reflexným bodom na ruke

Ďalej kreslením po ľavej ruke v rukavici opisuje reflexný oblúk, bránicu, pľúca a priedušky. V rámci vysvetlenia v súvislosti s nezávažným, no zneisťujúcim kašľom, hovorí o vyhľadávaní a potlačení bodov.

Šaling v krátkom, približne 3,5-minútovom videu ukazuje ako s pomocou reflexných bodov pomôcť pri nezávažnom kašli.

Celé video si pozrite na videu

https://www.facebook.com/Dr.JurajSaling/videos/2477658675819328/?v=2477658675819328

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu