Akých je 7 základných krokov v online predaji?

0
Akých je 7 základných krokov v online predaji?
Foto: pixabay.com

Chcete si otvoriť eshop? Ako začať predávať? Čo sú základné kroky, ktoré si musíte premyslieť?

  1. Vyberte si niche (oblasť podnikania) a nebojte sa odlíšiť.
  2. Zostavte si svoj biznis plán.
  3. Otestujte si obľúbenosť vašich produktov.
  4. Vyberte názov domény.
  5. Vyberte platformu elektronického obchodu.
  6. Založte si biznis účet.
  7. Premyslite si marketing a predávajte!

Ak sa chcete dozvedieť viac o predaji online, prihláste sa na webinár zadarmo: ONLINE PREDAJ – NÁSTROJE, NOVINKY, TIPY

KEDY A KDE?

7.9.2022 o 18:00

Live cez ZOOM (link na pripojenie nájdete vo vstupenku, dostanete ho i do e-mailu)

Chcete sa dozvedieť všetko potrebné o online predaji? S odborníkmi sa pozrieme na nástroje, ktoré sa dajú efektívne používať pri online predaji, povieme si novinky a tipy, ktoré váš predaj posunú k vyšším číslam.

Spíkri:

Milan Markovič COO Effectix SK

„Som Google Certified Trainer for Leadership a bol som v roku 2021 aj Google Trainer for New Generation of Founders na Slovensku.

Som inovatívny, tvorivý a stále sa posúvam vpred. Úspech vidím v spolupráci s talentovanými ľudmi. Chcem byť rešpektovaný líder.

Pracujem v spoločnosti Effectix.com od januára 2014. Z pozície projektového špecialistu a stratéga som sa prepracoval na šéfa slovenského Effectixu. Starám sa o návrh stratégií pre väčšie spoločnosti a ich realizáciu. Mám znalosti v oblasti ecommerce a UX designu. Mám za sebou prednášky na univerzitách v Bratislave, Trnave a Nitre. Spolupracujem s Digital marketing klubom na projekte Digitálni anjeli ako mentor.

Hosťom na webinári bude:

Filip Kuchar, Senior Online manager – Tatra banka

Filip Kuchar sa venuje digitálnemu marketingu už od jeho vysokoškolského štúdia. Počas jeho kariéry zbieral skúsenosti v agentúre Istropolitana Ogilvy a mediálnej agentúre Digiline, kde pracoval na klientoch ako Orange, Hyundai alebo Union. V tomto roku sa zúčastnil kreatívnej súťaže Young Lions, kde sa mu podarilo dosiahnuť bronz v kategórii Marketers a shortlist v kategórii Digital. Aktuálne v Tatra banke pracuje ako Senior Online Manager a je zodpovedný za online komunikáciu ATL kampaní na fyzické a právnické osoby.

Prečítajte si rozhovor s Filipom Kucharom

PARTNEROM WEBINÁRA JE TATRA BANKA.

Pridajte sa do klubu Akčné ženy (https://klub.akcnezeny.sk/pridaj-sa/ ) a v sume ročného členstva získate viac ako 20 vzdelávacich webinárov zdarma, pravidelný networking a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/registracia/.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu