Anna Droppová: Krása rovná sa zdravie

0
Anna Droppová: Krása rovná sa zdravie

Anna Droppová má vlastný kozmetický salón Štúdio Alexandra v Liptovskom Mikuláši. Okrem bežných skrášľovacích procedúr sa venuje aj biorezonancii, ktorá je pre väčšinu z nás trochu záhadným pojmom. V rozhovore nám prezradila:

  • ako kedysi biorezonancia pomohla jej dcére
  • vysvetlila nám, ako funguje a na čo ju využíva
  • aká bola jej cesta za založením vlastného salónu
  • čo podľa nej znamená byť krásnou
  • aké chyby ženy robia pri starostlivosti o svoj vzhľad

1. Kedy a ako ste sa k biorezonancii dostali?

K biorezonancii som sa dostala už dávnejšie – pred 13 rokmi. Keď začala mať moja dcéra zdravotné problémy a potrebovali sme pomoc, aj inú, ako len prostredníctvom liekov. Vtedy jej hrozila operácia štítnej žľazy. Neskôr som objavila pristroj Bicom, ktorý úplne zharmonizoval jej telo. Odvtedy sa problém už nezopakoval. Prístroj používame aj preventívne, keď je náročnejšie obdobie, keď prechladne, keď je oslabená v dôsledku stresov. Našťastie nepodstúpila operáciu a vysadila lieky. Je zdravá. Chodí po horách, študuje.  

2. V čom spočíva biorezonancia?

Biorezonancia zachytí odchýlky v organizme pomocou rezonančných vlnení. Zdiagnostikuje záťaže v tele, ako sú baktérie, vírusy, parazity a plesne, a následnou terapiou ich eliminuje a vylúči z tela von. Čo je základ zdravia a fungujúcej imunity – mať telo zbavené záťaží, aby sa potom aj samé mohlo chrániť. Biorezonancia má širokospektrálne využitie pre zdravie. Napríklad sú tam rôzne odvetvia, ako dermatologické programy konkrétne na vrásky, akné, lupienku, psoriázu, bradavice, rozličné alergie pokožky… Biorezonancia je navrhnutá podľa tradičnej čínskej medicíny, kde sa na pacienta pozerá celostne. 

3. Aké sú benefity biorezonancie?

Najväčšie benefity a základ zdravia je práve v spomínaných záťaží v tele. Ak orgán netrpí záťažou, dokáže zdravo fungovať. 

Telo sa snaží naznačiť nerovnováhu a disharmóniu určitými signálmi a prejavmi. Disharmóniu v tele môže spôsobovať záťaž baktérií, plesní, vírusmi a parazitmi, taktiež záťaže ťažkých kovov, chemických látok a rôznych jedov z prostredia. Prílišným zaťažením je veľmi oslabená imunita, ktorá nevládze eliminovať ďalšie patogény. A toto všetko sa pripisuje aj na kvalite pleti. 

4. Aká bola cesta za založením vlastného salónu? Čo bolo najnáročnejšie?

Náročnejšie obdobie bolo, keď som začala podnikať a zamestnávala som dievčatá v salóne, ktoré sa stále menili. Chcelo to kontrolu, administratívne vybavovanie. Bolo to náročné. Neskôr som už spolupracovala so živnostníčkami v spoločnom priestore, bolo to oveľa prínosnejšie aj obohacujúcejšie pre obe strany.

5. Vo svojom štúdiu ponúkate aj iné, skrášľovacie procedúry, čo je najžiadanejšie? S čím za vami ženy najčastejšie chodia?

Najčastejšie ošetrenia sú klasické čistenie pleti a regenerácia pokožky liftingovými prípravkami spolu s prístrojmi. A samozrejme, oddychové relaxačné masáže pleti a dekoltu. Kde si vedia zákazníčky zrelaxovať a oddýchnuť. Výborne sú rôzne pílingové procedúry, či sa jedná o biologicky peeling od biokozmetiky Ilsci, alebo chemické pílingy. Napríklad teraz máme taliansku novinka, z ktorej sa neolupuje pokožka – Biorepeel. Vyhľadávané zákazníčkami je pristroj Ipl, ktorý sa využíva na liečbu akné, pigmentáciu pleti a odstránenie žiliek na pleti, a taktiež epilácia ipl (odstránenie chĺpkov). 

6. Aké sú vaše triky na udržanie mladistvého vzhľadu?

Trik mladého vzhľadu spočíva podľa mňa v disciplíne – zdravý životný štýl, cvičenie, pohyb na čerstvom vzduchu, veľa spánku a dobrá psychika. Pre krásu bude platiť byť zdravá. Krása rovná sa zdravie.

7. V čom podľa vás ženy robia najväčšie chyby v starostlivosti o svoj vzhľad?

Keďže je na trhu veľký výber prípravkov, je treba vybrať si tie najvhodnejšie, ktoré majú prírodný základ, bez chemických prísad. Starostlivo prečítať zloženie v prípravku. Nie všetky osvedčené značky z reklám môžu prospievať vašej pleti.  Podľa môjho názoru si škodíme aj porušovaním biorytmu. Napríklad ideme neskoro spať. Kolagén v pokožke sa tvorí pri spánku okolo 22. hodiny.

Prečítajte si aj rozhovor s doktorom, psychiatrom Pavlom Černákom

8. Na čo ste vo svojom živote najviac hrdá?

Hrdá som na zákazníčky, ktoré pravidelne navštevujú môj salón. Vždy sa poteším novým klientkám, ktorým odporučili moje služby. Na svoju malú lekáreň – biorezonanciu, ktorá je nápomocná mne, mojim najbližším a zákazníkom. Vždy sa snažím ponúknuť kvalitné služby, preto často navštevujem rôzne druhy školení v oblasti kozmetiky a biorezonancie. Aby sa zákazníčky radi ku mne vracali a odchádzali spokojné.

9. Aké máte plány do budúcnosti?

Do budúcnosti mám plány stále sa vzdelávať, sledovať trendy v kráse a kozmetike. Priniesť niečo nové a zaujímavé, čo bude pre zákazníčky prínosom. Neustále zlepšovať svoje služby. 

10. Skúste nám dať tri rady pre ženy, ktoré chcú ísť za svojím snom.

Poradím to, čo si hovorím aj ja sama každý deň – odvaha urobiť, čo chcem a ísť za tým… Nebáť sa nových výziev, veriť v to, co robíte a čo vám robí radosť. Nedať sa odradiť. 

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu