Antónia Lišková: Prosím vás, aby ste nepodceňovali situáciu

0
Antónia Lišková: Prosím vás, aby ste nepodceňovali situáciu

Po Matejovi Tóthovi sa k problematike koronavírusu vyjadrila aj 42-ročná slovenská herečka, rodáčka z Bojníc. Antónia Lišková, ktorá je slovenským divákom známa napríklad zo seriálu Milenky, žije v Taliansku, a nedávno zdôverila na sociálnej sieti Instagram:

„Ahoj Slováci,
píšem Vám z Ríma a ako všetci viete, táto hrozná epidémia Covid-19, položila do kolien celé Taliansko a rozširuje sa obrovskou rýchlosťou po celej Európe a celom svete. Zo srdca vás prosím, aby ste nepodceňovali situáciu, to, čo sa tu, bohužiaľ, na začiatku stalo, a udržiavajte do písmena všetky pravidlá, ktoré Vám určili. Kto môže, nech zostane doma, nezhromažďuje sa, umývajte si ruky a dezinfikujte čo najčastejšie. Udržiavajte aspoň metrový odstup jeden od druhého a používajte ochranné rúška.
Verte mi, to čo tu prežívame, je strašné, a len správne konanie každého jednotlivca, môže tomuto zabrániť aj na Slovensku. Je to len na nás.
Ja nevidím už mesiace moju rodinu, nemôžem prísť domov, sme všetci kontrolovaní, nemocnice sú plné, stavajú sa tu vojenské stany ako počas vojny. Ja verím a dúfam, že moje slová dokážu pomôcť.
Držte sa.“
#jazostanemdoma

https://www.instagram.com/p/B9mKOS4K7jT/

žiadne príspevky na zobrazenie