Chcete napísať bestseller? Sledujte online konferenciu Bestseller Summit 2023

0
Chcete napísať bestseller? Sledujte online konferenciu Bestseller Summit 2023

Šesť dní, sedemnásť autorov bestsellerov a množstvo tipov ako napísať a vydať knihu. A k tomu súťaž o 40 balíčkov kníh a možnosť prihlásiť sa na mentoring.

Medzi zvučné mená spíkrov patrí napríklad Jana Pronská, Michaela Králiková, Naty Žúreková, Peter Šloser či Andy Winson. Nebude chýbať ani Michaela Ray de Witters, ktorá napísala pre Akčné ženy seriál Zo zákulisia zrodenia knihy.

Bestseller Summit online 2023 je prvý summit na tému písania a vydávania kníh, v ktorom počas 6 dní získate know-how od TOP autorov bestsellerov a úspešných kníh z celej SR a ČR.

Zazdieľajú s vami vlastné príbehy, ako sa oni k písaniu kníh dostali, čoho sa najviac obávali, ako našli riešenia a spôsoby a v čom všetkom im napísanie knihy pomohlo v živote a v biznise.

Kto za nápadom stojí?

Daniela Rau a Zdenko Rau – autori a vydavatelia knižných bestsellerov, experti na bookmarketing, ktorí predali už viac ako 88.000 kusov tlačených kníh. Daniela Rau je známa napríklad svojimi úspešnými knihami Kváskovanie.

Prihlásiť sa môžete tu.

Info o priebehu summitu

  • Summit začína v utorok 13. júna 2023.
  • Summit prebieha online. Sledovať sa dá cez mobil, tablet, počítač z pohodlia svojho domova alebo práce.
  • Videá jednotlivých autorov bestsellerov budú zverejňované postupne podľa harmonogramu.
  • Vždy ráno o 8:00h vám na email príde odkaz na nové videá. Videá budete mať k dispozícii po celý čas summitu.
  • Prihlásením sa na summit ste automaticky zaradená/ý do súťaže o parádne knižné balíčky. Žrebovanie bude prebiehať počas summitu, v nedeľu 18.júna.

Ohodnoťte článok

5

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu