Čo nosí úspešná žena vo svojej kabelke?

0
Čo nosí úspešná žena vo svojej kabelke?

Ženská kabelka je častokrát ako čierna diera, v ktorej neviete nič nájsť, alebo naopak v nej nájdete všetko. Čo ale v taške nesmie chýbať úspešnej žene?

Kvalitná kabelka je nevyhnutnou súčasťou outfitu každej ženy. Nájdete v nej všetko potrebné, aj nepotrebné. Ak žijete svojou prácou, v taške potrebujete hlavne praktické veci, ktoré počas dňa využijete. No zároveň by vaša kabela nemala byť príliš ťažká. Počas celodenných meetingov vám preplnená kabelka bude skôr na obtiaž než na úžitok.

Vždy večer, keď prídete domov, nájdite v sebe ešte štipku energie a vyprázdnite svoju kabelku. Zároveň si nachystajte nevyhnutné veci na ďalší deň. Tak budete mať prehľad v tom, čo potrebujete a zbavíte sa zbytočností, ktoré by vám len zaberali miesto.

Obsah kabelky úspešnej ženy

Kontakt s ľuďmi a diár v jednom

Nezameniteľnou súčasťou ženskej kabelky by mal byť Iphone či iný mobilný telefón, ktorý vám umožní byť v centre diania v každej chvíli. Pri akejkoľvek komplikácií, ako je napríklad dopravná zápcha, dáte svojmu biznis partnerovi rýchlo vedieť.

Telefón môžete používaj aj ako diár, ak vám napadne skvelá myšlienka, alebo si potrebujete poznačiť dôležitý termín,

Staré dobré zicherajsky

Neverili by ste, v koľkých situáciách vás zachránia práve spínacie špendlíky. Jednak vám pomôžu, ak sa vám na blúzke alebo nohaviciach odtrhne gombík. Na druhej strane sa zicherajsky stanú zachránou aj pre pokazený náhrdelník alebo náramok.

Ženská lekárnička – náplasť

Vyžaduje vaša práca elegantnejší outfit? Zrejme často nosíte topánky na podpätku. Lodičky však idú ruka v ruke s otlakmi. Preto by vo vašej kabelke nemali chýbať náplaste, ktoré vás v tejto situácií zachránia. Rýchloobväz sa vám zíde aj v prípade, že sa nechtiac porežete na papieri a nechcete sa zašpiniť krvou.

Náhradné náušnice

Neexistuje žiadny hack, ako stratené náušnice získať späť. Buď máte náhradné alebo nebudete mať žiadne.

Papierové vreckovky

Niekedy ani dokonalý make-up nevydrží celý deň. A to najmä pri náročných stretnutiach, pri ktorých sa trocha zapotíte. Papierové vreckovky sú skvelým pomocníkom, ktoré odstránia prebytočný lesk z vašej tváre bez toho, aby ste museli znova použiť púder alebo make-up.

Takisto si občas potrebujete kýchnúť alebo zakašlať. Vždy je lepšie mať vreckovky po ruke.

Zdravá desiata a žuvačky či mentolové cukríky

Ak sa vám občas meetingy alebo školenia predĺžia, zachráni vás rýchla a zdravá desiata v podobe zdravej cereálnej tyčinky. Dodá vám energiu a na chvíľku vás aj zasýti.

Po rýchlej desiate sa vám možno zažiada trocha si osviežiť dych. Noste v taške žuvačky alebo cukríky.

Prečítajte si: Čo nosila vo svojej kabelke Frida Kahlo?

USB flash disk

Nikdy neviete, kedy budete v rýchlosti potrebovať zálohovať dôležitý dokument alebo previesť svoju prezentáciu na cudzí notebook mimo kancelárie.

Powebanka = prenosná nabíjačka na telefóny

Kvalitnejšia prenosná nabíjačka nabije batériu niekoľkokrát a kúpite ju za  20-30 eur. Ideálne bude ak si na powerbanku zaobstaráte puzdro, do ktorého schováte káble a nebudete ich mať po celej kabelke.

Peňaženka a potrebné karty

Pre obyvateľky veľkých miest je potrebné mať karty na dopravné prostredky alebo do obľúbených kaviarní vždy pri sebe.

Hydratačný krém a balzám na pery

Vložte si do kabelky malý hydratačný krém na ruky a tiež balzám na pery. Veď sami najlepšie viete, aký je to nepríjemný pocit, ak máte vysušené ruky.

Antibakteriálny gél a rúško

Čistiaci gél na ruky je nevyhnutný, a to najmä v poslednom období. Majte ho vždy pri sebe, nikdy neviete, čoho sa pri presune z miesta na miesto vo verejnej doprave chytíte.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu