Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY KRÁSA MAGAZÍN PR ČLÁNKY

Čo si na Vianoce želajú vaše vlasy?

REDAKCIA
Zdieľať

Ako sa správne starať o svoje vlasy? Častokrát im nevenujeme dostatočnú pozornosť, pričom ide o jeden z najkrajších vecí na našom zovňajšku.

Ak by si vlasy mohli priať nejaký darček, čo by to bolo? Možno nejaké výživné zábaly a oleje. Ale vedeli ste, že aj fén môže pomôcť vašim vlasom? Čo tak darovať si na Vianoce nový fén Panasonic EH-NA98, ktorý vlasy šetrne vysuší a dokonca podporí ich rast?

Prečítajte si: Ktorá celebrita utráca milióny na vlasy?

Zima je pre vaše vlasy najnáročnejším obdobím. Suchý vzduch, vytrvalý mráz alebo snehové prehánky si na nich vyberajú svoju daň, takže vlasy vyžadujú častú a hlavne správnu starostlivosť. K ich regenerácii prispejete použitím nového fénu Panasonic EH-NA98 so systémom nanoe TM, ktorý im dodá potrebnú hydratáciu počas vysúšania.

Nanoe častice preniknú priamo do vlasového vlákna a spevnia tak jeho vonkajšiu vrstvu. Technológia Double Mineral sa navyše vďaka iónom zinku postará o zdravý rast vlasov a kvalitu ich končekov.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X