Kto utráca milióny na vlasy? Neuveriteľné zvláštnosti o celebritách, ktoré ste možno nevedeli

0
Kto utráca milióny na vlasy? Neuveriteľné zvláštnosti o celebritách, ktoré ste možno nevedeli
https://www.instagram.com/ladygaga/

Hollywoodske hviezdy sú ako my. Ale naozaj? Iste, jedia, spia a zamilovavávajú sa ako my ostatní. Ale všimli ste si, že takmer každá celebrita sa vyznačuje nejakou zvláštnosťou?

Príklad: Dostali ste sa niekedy do polemiky s Nicolasom Cageom a Leonardom DiCapriom o kosti dinosaura? Alebo ste chceli nosiť krv svojho priateľa v ampulke okolo krku ako znak svojej oddanosti? A čo minúť 1 168 000 dolárov ročne iba na vlasy? Ak je odpoveď „nie“, potom nie ste ako hviezdy… 

1. Veria v škriatkov – Megan Fox a Brian Austin Green

„Verím vo všetky írske mýty, ako napríklad škriatkov,“ povedala Megan Fox v rozhovore pre Esquire. „Neverím v hrniec zlata, ale myslím si, že príbehy o nich pochádzajú aj z iných zdrojov, ako je len ľudská fantázia.“

https://www.instagram.com/meganfox/

2. Dostali sa do sporu o lebky dinosaurov – Nicolas Cage a Leonardo DiCaprio

Kto chce viac lebku mongolského dinosaura, Nicolas Cage alebo Leonardo DiCaprio? Ukázalo sa, že je to Cage, ktorý porazil hlavného hrdinu z filmu Revenant v dražbe a za 276 000 dolárov si kúpil najdrahšie ťažítko na svete.

3. Vlastnia masívne zlaté vane – Mike Tyson

Okrem mnohých neskutočne podivných rozhodnutí o peniazoch tu odhalíme aj to, že Mike Tyson raz údajne minul odhadom 2,2 milióna dolárov za vaňu z 24-krátového zlata. Putovala do jeho zámku v Ohiu.

4. Dávajú si lvstupenky do vesmíru – Russell Brand a Katy Perry

K 35. narodeninám Russella Branda mu v roku 2010 jeho vtedajšia priateľka Katy Perry kúpila lístok vo výške 200 000 dolárov na Virgin Galactic, suborbitálny vesmírny let Richarda Bransona. „Sme veľmi nadšení, že ho budeme mať na palube,“ povedal zástupca spoločnosti pre E! News. Bohužiaľ, spoločnosť Virgin Galactic je už niekoľko rokov stále v skúšobnom režime… 

5. Svojim deťom kupujú celé miestnosti plné cukroviniek – Mariah Carey a Nick Cannon

Nejde o štandardnú herňu, kde si deti môžu nechať svoje hračky a zahrať hry. Máme na mysli miestnosť venovanú výlučne cukrovinkám. Vytvorili ju Mariah Carey a Nick Cannon pre svoje dvojčatá: miestnosť obsahuje všetky druhy cukroviniek, ktoré by si každé dieťa prialo, a to od gigantických lízaniek po vlastného výrobcu cukroviniek.

6. Majú stroje na detekciu duchov – Lady Gaga

Lady Gaga sa bojí niektorých duchov. Známa speváčka si je istá, že ju prenasleduje konkrétne duch menom Ryan, takže vynaložila neuveriteľných 50 000 dolárov na merač elektromagnetického poľa, ktorý je určený na detekciu poltergeistov. Žeby sa inšpirovala slávnym filmom Krotitelia duchov?

7. Majú po sebe pomenovaný druh zvieraťa – Beyonce

Cena Grammy zrejme Beyoncé nestačila, pretože sa rozhodla, že bude mať po sebe pomenovaný hmyz. Stalo sa to v roku 2012, keď vedci v severnom Queenslande v Austrálii objavili nový druh muchy. Nazvali ho „Scaptia beyonceae“, pravdepodobne kvôli zlatým chĺpkom na brušnej strane. Vedci dokonca tvrdili, že zriedkavá konská muška je „všadeprítomnou divou múch“.
 
beyonce
Foto: www.instagram.com/beyonce/

8. Nosia náhrdelníky naplnené krvou toho druhého – Billy Bob Thornton a Angelina Jolie

Keď boli Angelina Jolie a Billy Bob Thornton ešte pár, objavili sa zvesti o ich upírskych tendenciách a sám Billy Bon Thornton to potvrdil. Vysvetlil, že ​​Angelina „si myslela, že by bolo zaujímavé a romantické, keby sme si vzali žiletku a narezali si prsty, nakvapkali trochu krvi do medailónikov a nosili ich na krku rovnako ako nosíte vlasy svojho syna alebo dcéry.“

9. Ich psy majú mini domy – Paris Hilton

Dedička Paris Hilton si myslí, že by jej pes mal spať v luxuse, takže v roku 2009, ako sa uvádza na portáli Curbed, utratila 325 000 dolárov za dvojposchodovú vilu s rozlohou 300 metrov štvorcových pre svojich štvornohých miláčikov. Má čierny krištáľový luster, značkový nábytok a balkón.

10. Majú vlastný hasičský zbor – George Lucas

George Lucas vlastní hasičské auto a zamestnáva 14 hasičov na plný úväzok. Ale má na to právo – ak ste vytvorili slávnu ságu Star Wars, je úplne v poriadku kúpiť si všetko, čo chcete.

11. Kúpia si letenky pre klobúky – Bono

V roku 2003 prišiel do Talianska na charitatívny koncert spevák skupiny U2 a aktivista Bono. Zistil, že svoj obľúbený klobúk zabudol v Londýne. Koncert sa bez neho rozhodne nemohol uskutočniť. Podľa The Telegraph zaplatil Bono 1 200 dolárov za klobúk, ktorý mu priviezlo lietadlom. A to dokonca na sedadle prvej tried British Airways.

12. Myslia si, že chobotnica a kobra sú domáce zvieratá – Nicolas Cage

CNBC uviedla, Nicolas Cage zaplatil za chobotnicu ako domáceho miláčika 150 000 dolárov. Podľa správy tiež vlastnil dvoch hadov – kráľovské kobry. Kúpil si tiež protijed, pretože kobra je obzvlášť jedovatým druhom hada. Nakoniec ich predal do zoo.

13. Poistili si časti tela – Julia Roberts

Rihanna má nohy poistené údajne na 1 milión dolárov. Ale to nie je nič v porovnaní s úsmevom Julie Roberts, ktorý je údajne poistený na ohromujúcich 30 miliónov dolárov. Prsia Dolly Parton sú poistené na 600 000 dolárov, zatiaľ čo zadok Kylie Minogue je poistený na 5 miliónov dolárov.
 
julia
instagram.com/juliaroberts

14. Utrácajú množstvo peňazí za zvlhčovače vzduchu – Celine Dion

Jednoduchý zvlhčovač si môžete kúpiť za približne 20 eur. Popová diva Celine Dion však trvala na tom, aby získala taký, ktorý stojí 2 milióny dolárov. Iste, investovala do neho počas trojročného pobytu v Las Vegas a potrebovala chrániť svoje hlasivky pred suchým púštnym vzduchom. Neexistuje však žiadny dôvod, aby zariadenie, ktoré zvlhčuje vzduch, malo stáť viac ako byt na Manhattane.

Prečítajte si aj: Kto ovládol rebríček Instagramu?

Zdroj: bestlifeonline.com

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu