Čo zdieľajú svetové celebrity počas koronavírusu?

0
Čo zdieľajú svetové celebrity počas koronavírusu?
instagram.com/juliaroberts

Ako tieto dni trávia slávni ľudia? Niektorí sa rozhodli pomáhať, niektorí si krátia dlhý čas rôznymi aktivitami a niektorí majú pre ostatných nejaké posolstvo…

Angelina Jolie

Herečka Angelina Jolie sa zapojila do aktivity slávnych osobností, ktoré sa rozhodli prispieť na pomoc v súčasnej situácii vírusovej pandémii. Venovala milión dolárov, ktoré majú byť použité na jedlo pre deti v núdzi. Angelina sa aktuálne teší z prćhodu svojho syna Maddoxa, ktorý sa vrátil z univerzity v Južnej Kórei.

https://www.instagram.com/p/B-Hnu1RnW__/

Madonna

Slávna speváčka píše už šieste pokračovanie Denníka z karantény. A dlhú chvíľu si kráti spievaním do kefy na vlasy o tretej ráno v kúpeľni. V jednom svojom príspevku spomína na 69-ročného herca Marka Bluma, ktorý nedávno zomrel na komplikácie spojené s koronavírusom. Herec bol známy z filmov Krokodíl Dundee, či Hľadám Susan.

https://www.instagram.com/p/B99e4YpCpuv/

Sam Neill

Novozélandský herec známy napríklad z filmov Jurský Park, Zaklínač koní alebo Piano rozpráva o víne, číta poéziu a spieva.

Na svojom profile píše: „Áno, neexistujú ŽIADNE OBMEDZENIA, pokiaľ ide o to, ako dlho sa tento muž chystá ponížiť sa s #UKULELE, aby povzbudil každého, aby zostal doma, zachránil životy a bol ku každému milý. Čím viac sa izolujeme, tým je väčšia pravdepodobnosť, že sa po tejto záležitosti stretneme ako rodiny, ako komunity. Ako krajiny. A zároveň sa ZABAVTE – nájdite spôsoby, ako to urobiť … maľovať obrázok, čítať dobrú knihu, rozprávať sa cez FaceTime s priateľom, urobiť zo seba hlupáka na hudobnom nástroji, učiť sa po poľsky alebo maorčinu. Napíšte vedeckú prácu. Na bláznov, ktorí sa snažia spievať…“

https://www.instagram.com/p/B-I8p_gnISi/

Mariah Carey

Speváčka Mariah Carey taktiež ostáva doma a používa aj rukavice. V tomto čase sa snaží cvičiť. „Ostávam doma a som aktívna,“ píše na svojom profile.

https://www.instagram.com/p/B-AgZIxpJXC/

Oprah Winfrey

Oprah sa vo svojich príspevkoch dotýka situácie v Taliansku.

„Veľakrát som bola v Taliansku. Milujem kultúru, jedlo, ale predovšetkým milujem vitalitu ľudí. Taliani sú teraz na kolenách, keď čelia búrke tohto vírusu. Ľudia z celého sveta, počúvajme Dr. Marca Vergana a zostaňte doma.

https://www.instagram.com/p/B-KKrpKBaS7/

Silvester Stallone

Sly trpezlivo odpovedá na otázky svojich fanúšikov. Kvôli koronavírusu zastavil natáčanie filmu Samaritán a dúfa, že čoskoro bude pokračovať v nakrúcaní.

https://www.instagram.com/p/B-C4Bf1JO7Z/

Julia Roberts

Herečka Julia Roberts vyzýva ľudí, aby zostali doma. „Pre moju rodinu, pre malé podniky, pre všetkých zdravotníckych pracovníkov bojujúcich po celom svete, pre môjho úžasného 95-ročného suseda. Zostávam doma, aby som bola súčasťou riešenia. Všetci zostaňte doma. Je to správne.“

Taktiež vyzvala svoju kamarátku Jennifer Aniston a neter Emmu Roberts, aby zdieľali výzvu a nahrali video prečo zostávajú doma.

https://www.instagram.com/p/B-FdytanzwE/

Arnold Schwarzenegger

Guvernér Kalifornie sa pustil do charitatívnej činnosti. Píše: „Nikdy som neveril na sedenie na gauči a sťažovanie si, aké sú veci zlé, vždy som veril, že by sme sa mali všetci podieľať na zlepšovaní vecí. Je jednoduchý spôsob, ako chrániť našich skutočných akčných hrdinov na frontových líniách v našich nemocniciach, a som hrdý, že som toho súčasťou. Daroval som 1 milión dolárov a dúfam, že všetci z vás, ktorí sa môžu postaviť na podporu týchto hrdinov. Ak chcete pomôcť, prejdite na odkaz v mojom životopise.

https://www.instagram.com/p/B-H8SmUAOrR/

Zdroj: instagram.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu