Dni Marianne sú v DATARTe už v plnom prúde. Užite si nákupy so zľavami až 30 %

0
Dni Marianne sú v DATARTe už v plnom prúde. Užite si nákupy so zľavami až 30 %

Obľúbené Dni Marianne sú opäť tu a vy máte jedinečnú príležitosť využiť kupóny so zľavou na nákup elektra v DATARTe. Zákazníci majú možnosť uplatniť zľavy na produkty osobnej starostlivosti, na malé a veľké domáce spotrebiče, vybrané iPhony, televízory, mobily, notebooky či sortiment pre dielňu a záhradu a mnoho ďalšieho. Dni Marianne trvajú od 15. do 18. septembra 2023.

Skvelá príležitosť na nákup produktov v DATARTe za lepšiu cenu je tu. Budete potrebovať iba kupóny, ktoré sú súčasťou septembrových vydaní časopisov Marianne, Marianne Bývanie a Marianne Vidiek & Štýl. V elektronickej podobe ich môžete získať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie Dni Marianne.

Zľavy počas Dní Marianne stoja za vašu pozornosť

Ak ste už dlhšie odkladali nákup vytúženého elektrospotrebiča, možno je práve teraz tá správna chvíľa na jeho nákup. DATART v rámci nákupného sviatku Dni Marianne pripravil exkluzívne zľavy, ktoré môžete využiť vo všetkých 21 predajniach. Ponúka napríklad zľavu 30 % na vybrané spotrebiče značky ETA, súpravu zubných kefiek Philips Sonicare či vybrané TV. Medzi kupónmi nájdete aj zľavy 20 % na produkty do domácnosti značky Tefal, Philips či Bosch, sortiment z kategórie dielňa a záhrada či zľavu v hodnote 60 €, ktorá vám pri uplatnení kupónu bude odrátaná z nákupu vybraných iPhonov. A to rozhodne stojí za to. Máme pravdu?

Kupón si uplatníte aj online

Kliknite si na náš e-shop, vyberte si z ponuky DATART produkt zaradený do akcie a v prvom kroku objednávky v nákupnom košíku kliknite na „mám kód na zľavu“. Ten napíšte do otvoreného okna a zľava sa vám hneď odráta. Potom už len dokončite svoju objednávku a tešte sa na svoj produkt. Nezabudnite však, že zľavy nie je možné sčítavať ani kombinovať s inými.

Potrebujete pomôcť s výberom?

Využite službu CHYTRART a nechajte si poradiť od odborníkov, ktorí spolu s vami nájdu najlepšie riešenie pri výbere akéhokoľvek spotrebiča tak, aby splnil vaše očakávania.

Vo všetkých predajniach DATART na Slovensku vám elektrošpecialisti poskytnú kvalitné a zrozumiteľné poradenstvo a odpovedia na otázky súvisiace s nákupom, ktoré vás zaujímajú. K službám pre zákazníkov, ktoré poskytuje DATART, patria aj DOPRAVART – doprava spotrebiča do bytu zákazníka prakticky kamkoľvek aj s vynesením spotrebiča na ktorékoľvek poschodie spolu s inštaláciou, sprevádzkovaním či odvozom starého spotrebiča na ekologickú likvidáciu. Pre nedočkavých je tu aj obľúbená služba RÝCHLART – vyzdvihnutie objednávky z e-shopu do 30 minút od objednania v ktorejkoľvek predajni zadarmo.

Všetky informácie ohľadom zliav počas Dní Marianne nájdete na tomto webe. V DATARTe sa môžete spoľahnúť na vysokú úroveň služieb a širokú ponuku elektrospotrebičov za bezkonkurenčné ceny. Navštívte najbližšiu predajňu DATART alebo kliknite na e-shop a nakupuje s DATARTom.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu