Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY INSTAGRAM MAGAZÍN PR ČLÁNKY TLAČOVÁ SPRÁVA

Fandíte ženám? Čítajte

Martina Novotná
Zdieľať
Avon, fandíme ženám, dara rolins

Rady sa spájame so značkami, ktoré majú rovnaké myšlienky a podporujú ženy. Kampaň “Fandíme ženám” vyzýva všetkých, aby svoju podporu vyjadrili prostredníctvom hashtagu #fandimezenam na svojom Instagrame. Kozmetická spoločnosť sa tak snaží poukázať na silu ženskej krásy, vôle a možnosti splnenia si svojich snov.

Súčasťou projektu sú aj inšpiratívne Slovenky ako napríklad Dara Rolins.

Podporujú tak osobný rozvoj žien a poukazujú na silu ženskej krásy a osobnosti. Aj Dara fandí ženám, aby prejavili svoj potenciál a nebáli sa byť samé sebou. „Som naozaj veľmi rada, že ma spoločnosť AVON oslovila na spoluprácu. Kampaň fandíme ženám, má silnú myšlienku, s ktorou sa jednoznačne stotožňujem. Je dôležité ženám neustále opakovať aké sú krásne a čo všetko môžu v živote dokázať. ” V priebehu roka Dara predstaví vybrané produkty, ktoré budú zastrešené značkou Beauty by Dara, a to naprieč portfóliom spoločnosti AVON – od dekoratívnej kozmetiky, cez telovú starostlivosť, parfum až po Planet Spa.

Spolu s Darou budú podporovať ženy aj ďalšie Slovenky – profesionálna make-up artistka Lucia Sládečková „Lucid“, fitnes influencerka Tatiana Žideková

a youtuberka Martina Horňáková „Moma“. Tie budú prinášať svojim sledovateľom a fanúšikom na sociálnych sieťach v priebehu roka novinky z dielne spoločnosti AVON a rovnako budú tiež šíriť myšlienku tohtoročnej kampane.

Fandíte ženám? Pridajte nám svoj like aj na Facebooku :)

Tagy
Martina Novotná
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X