Prezentuj sa na úrovni

0

Pre úspešný biznis nie sú jediným kritériom iba znalosti z danej oblasti, ale aj prezentácia, ktorá je súčasťou dobrého marketingu. Pre ženy, ktoré chcú rozbehnúť svoje podnikanie a prezentovať sa na úrovni, sú preto veľmi dôležité profesionálne fotografie. Máloktorá z nás má však možnosť zaobstarať si nielen spoľahlivého fotografa, ale aj tím ľudí, ktorí by nám pomohli s vizážou a stylingom.

photoshooting,koláž, fotografovanie, selfbranding, biznis
Foto: Juli Held

V januári sa uskutočnil event organizovaný akčnými ženami pre dámy, ktoré pracujú na svojom brandingu a túžili zažiť skutočný fotoshooting v ateliéri. A aby bol výsledok čo najlepší, prispelo svojím know-how viacero profesionálov – vizážisti z DNJ Beauty & Style, stylistka Alexandra Vrábelová, a fotografka Juli Held. Vďaka podnikateľke roka 2017 Oľge Bušo sme mali možnosť požičiať si outfity z kolekcie jednoduchých, ale ženských strihov značky Must Have zo siete Fashion Guide, a tak si dámy mohli na fotenie vybrať a prestriedať aj viacero šiat. A keďže šperk častokrát dotvára pôsobenie celého outfitu, boli k dispozícii aj rozmanité náhrdelníky z e-shopu Šperky Alexandra.

akcne zeny, photoshooting, fotografovanie, branding, marketing, prezentacia

Celý event sa niesol vo veľmi príjemnej atmosfére. Na začiatku privítala prítomné dámy akčná Martina Beňová, ktorá sa veľmi rada zhostí moderovania a vždy do podujatia vnesie svoju pozitívnu náladu. Pre každú z nás bol už prichystaný pohár s výborným šampanským, a tak sme si pripili na úspešný priebeh večera. A keďže také fotenie trvá naozaj dlho, bolo postarané aj o to, aby sme neboli hladné – počas eventu sme sa mohli občerstviť výbornými chlebíčkamiChlebíčkova.

Kým sa dámy po jednom začali upravovať u vizážistov, ktorí sa výborne zhostili aj vlasového stylingu, mala pre dámy pripravené zaujímavé rady ohľadom talentového mentoringu aj sympatická koučka Zuzana Palková. A medzitým dámam radila aj stylistka Alexandra Vrábelová, s ktorou si dámy vyberali šaty podľa ich farebného typu a postavy. Okrem kvalitných fotografií sa na evente natáčalo video vďaka šikovnej Patrícii.

https://www.youtube.com/watch?v=9vyQDynMl10

Na záver si zúčastnené dámy odniesli okrem nových zážitkov a kontaktov aj balíček s prekvapením:) Súčasťou bol napríklad časopis Harmónia, mesačník Mama a ja, nápoje Zlatá Studňa a prípravky na pečenie Dr.Oetker. Poďakovanie patrí aj projektu  Mamy v pohode a Divino Agency.

žiadne príspevky na zobrazenie