Fotenie v Košiciach si užili všetky dámy a niektoré už po niekoľký raz

0
Fotenie v Košiciach si užili všetky dámy a niektoré už po niekoľký raz

Profesionálne fotenie býva eventom, na ktoré sa všetci tešia – organizátorky z Akčných žien, majitelia priestorov, make-up artistky, a, samozrejme, samotné zúčastnené dámy. Výstupom sú totiž už pravidelne kvalitné profesionálne fotografie, ktoré hovoria za prácu všetkých zúčastnených.

Organizovanie si vzala pod patronát fotografka Milka z Noemi photography a podujatie s a konalo v príjemných a elegantných priestoroch ateliéru Anety Barčovej. O krásnu vizáž sa postaral tím Jany Horkovej z Oriflame a o perfektnú úpravu vlasov kadernícky salón Beauty Expert.

Prípitok aj nové kontakty

Atmosféra bola ako vždy skvelá a nechýbal prirodzený networking. Medzi dámami nechýbali koučky, podnikateľky, finančná poradkyňa, učiteľka v škôlke či lekárka.

Po oslave ženskej krásy prípitkom sa postupne prestriedali pri úprave vlasov, líčení a samotnom fotení. Okrem klasickej biznis fotografie je Aneta skvelá v prirodzených fotografiách, ktoré vznikajú vďaka kreslám, dekoráciam a rôznym pozadiam. V neposlednom rade je pri tvorbe fotografií dôležitá tá správna atmosféra.

Prečítajte si aj článok o slávnom fotografovi Petrovi Lindbergovi, ktorý fotil aj Kate Moss či Naomi Campbell

Networking ako príjemné nadviazanie nových spoluprác

Výmena kontaktov a nadviazanie nových vzťahov a spoluprác je rovnako súčasťou každej našej akcie. Ako poďakovanie za účasť každá z dám dostala aj darčeky od Akčných žien a navyše aj darčekové poukážky aj od vlasového štúdia, balíčky od švédskej kozmetickej firmy Oriflame a tiež prezentačné materiály na konzultáciu od koučky Moniky Molnarovej Mihokovej – Sense Solution.

Počas niekoľkohodinového fotenia vládla opäť skvelá atmosféra, aj keď sa dámy videli po prvý raz, bolo vidieť, že si dobre sadli. Po celú dobu sa výborne bavili. Užívali si, že môžu tráviť čas, ktorý je vyhradený len pre ne. Navzájom sa spoznávali a aktívne si vymieňali kontakty. Niektoré sa na akcii dokonca objavili už po niekoľký krát.

Najbližšie fotenie organizujeme v krásnom priestore v Poprade. Tešíme sa na vás!

https://www.facebook.com/akcnezeny.sk/photos/gm.446351535974668/1285111074982923/?type=3&theater

Chceli by ste podnikať a neviete, ako začať? Alebo už podnikáte, ale chcete svoje podnikanie ešte viac podporiť? Príďte na našu biznis konferenciu v Poprade alebo Bratislave.

žiadne príspevky na zobrazenie