Hlídačky vám postrážia dieťa aj krásne vyupratujú byt

Unavuje vás žiť v kolotoči domácich prác, varenia, upratovania alebo trávenia času výlučne s vaším dieťaťom na materskej, kedy si nemôžete odskočiť ani ku kaderníčke alebo len tak s kamarátkou na kávu?

Spravte si pauzu a doprajte si čas pre seba a urobte si pauzu. Ako na to? Kde zoženiete spoľahlivé stráženie vašej ratolesti? Kde nájdete pani na upratovanie?

Na portáli Hlídačky.sk zabijete obe muchy jednou ranou. Nájdete tam pani na opatrovanie detí alebo pomocníčku na upratovanie pre dlhodobú, ale aj jednorazovú výpomoc. Ak nie ste v Bratislave, nevadí, Hlídačky sú už v každom väčšom meste.

Nedávno mala možnosť vyskúšať službu Hlídačky mamička Simona M., ktorá svoju skúsenosť s portálom hodnotí takto:

“Som nadmieru spokojná, hlídačka Veronika si dala nesmierne záležať a šla úplne do detailov, všetko sa leskne a je skvelý pocit byť v takom čistom byte.
Ak si s niečím nebola istá, komunikovala celú dobu, a splnila do bodky, presne to, na čom sme sa dohodli na začiatku. Vrelo odporúčam a určite ju chceme pravidelnejšie!”

Prečítajte si celý článok o tom, ako funguje služba Hlídačky.sk

Ako to funguje?

Podľa mesta, kde bývate, si vyfiltrujete na Hlidačky.sk dámy, ktoré ponúkajú upratovanie. Môžete si zvoliť aj opatrovateľku pre deti a v ponuke je aj opatrovanie seniorov a stráženie domácich miláčikov.
Okrem ceny, možnosti platby kartou online, overeného profilu tam nájdete napríklad aj info o očkovaní proti koronavírusu. Ak chcete vybrané dámy osloviť, musíte sa zaregistrovať. Je možné zvoliť si potom aj dĺžku členstva. Potom už vašej komunikácii nič nebráni a môžete aj sama podať inzerát.