Nemáte na seba čas? Najmite si upratovačku alebo opatrovateľku pre deti!

1
Nemáte na seba čas? Najmite si upratovačku alebo opatrovateľku pre deti!

Určite to poznáte – chcete si s manželom vyjsť do kina a alebo túžite konečne zájsť ku kaderníčke či potrebujete vybavovať nejaké veci, ale nemôžete. Nemáte dať komu deti na stráženie. Vaši rodičia žijú v inom meste a vy nechcete nechávať deti s neoverenou cudziou osobou. Navyše, ani neviete, ako by ste niekoho takého zohnali.

Alebo – máte práce vyše hlavy a okolo vás sa kopí neporiadok a na veci vám neustále sadá prach. Nemáte čas si upratať a ani sa vám nechce míňať svoj drahocený čas na niečo, čo bude po pár dňoch či týždňoch opäť zaprášené.

Je tu však riešenie. Opatrovanie detí a upratovanie kedykoľvek potrebujete. 

Znie to ako sci-fi? Nie je. Na portáli Hlídačky.sk nájdete pani na opatrovanie detí alebo pomocníčku na upratovanie pre dlhodobú aj jednorazovú výpomoc. Ak nie ste v Bratislave, nevadí, Hlídačky sú už v každom väčšom meste.

Bezpečnosť a overenie opatrovateľky

Nechcete zveriť svoje deti niekomu neoverenému? Hlídačky sa zameriavajú práve na to, aby našli pre vás spoľahlivé osoby. Preto Hlídačky.sk majú vlastné Overovacie centrá v Bratislave, Prahe a Brne, tri stupne overenia. Celkovo majú už 74 hodnotení od ostatných rodičov a ponúkajú unikátne poistenie opatrovania detí. Dokonca si viete pozrieť, či je opatrovateľka zaočkovaná proti koronavírusu.

Foto: pixabay.com

Referencia od pani Miroslavy z Prešova

„Na Hlídačky.sk som natrafila náhodou v internetovom prehliadači. Presne takáto služba v mojom meste chýbala. Mala som skúsenosť s upratovacími firmami, ale nikdy som nebola spokojná s kvalitou práce za vysokú cenu. Rozhodla som sa vyskúšať Hlídačky.sk. Prekvapilo ma, že okrem stráženia detí a upratovania domácnosti sú tam aj možnosti venčenie psikov či pomoc so staršími či invalidmi.

Podľa mesta som si vyfiltrovala dámy, ktoré ponúkajú upratovanie. Okrem ceny, možnosti platby kartou online, overéneho profilu mali aj info o očkovaní proti covid, čo je pre našu domácnosť tiež dôležité. Aby som mohla vybrané dámy osloviť, musela som sa registrovať, ja som si zvolila najvýhodnejšiu a najdlhšiu možnosť členstva. Potom už komunikácii nič nebránilo a mohla som aj sama dať inzerát.

Pri mojom druhu členstva som dostala kredity, ktorými sa dá platiť za služby a ani ja, ani pomocníčka za to nezaplatí nič navyše, nie je to strhávané. Kredity sa dajú uplatnit pri profiloch, kde je aktívna platba kartou, čo moja pani nemala, ale vďaka technickej podpore sme na to rýchlo prišli a poskytla nám návod, ako to sfunkčniť.

Dokonca Riu z technickej podpory zaujímal výsledok a spokojnosť, čo je veľmi milé, keď s vami pre zmenu nekomunikuje len robot, ale človek. Službu Hlídačky.sk určite odporúčam a sama ju budem opakovane využívať.“

unsplash.com

Ako to funguje?

Na portáli Hlídačky.sk napíšete do kolonky mesto, v ktorom sa nachádzate, a systém vám vygeneruje zoznam uchádzačiek. Alebo si z horného menu vyberiete, o akú službu máte záujem.

Môžete si zvoliť opatrovateľku pre deti, pomocníčku na upratovanie, a v ponuke je aj opatrovanie seniorov a stráženie domácich miláčikov.

Môžete si vybrať aj podľa fotografie, ktorá pani je vám sympatická. Tiež sa dá pozrieť úroveň overenia každej pomocníčky a môžete si prečítať, ako ju hodnotia ostatní užívatelia. Potom ju už kontaktujete priamo cez jej profil. Musíte sa však najprv registrovať cez mail alebo Facebook.

Tak ako, idete do toho a uľahčíte si svoj život?:)

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár