NAČÍTAVAM

Type to search

AKČNÉ TIPY MAGAZÍN

Nový trend – trenky pre ženy! Už ste ich vyskúšali?

REDAKCIA
Share

Čo si myslíte o spodnej bielizni v podobe treniek? Ak vás už unavuje nosiť klasické nohavičky, a chcete skúsiť niečo originálne a zábavné, skúste vianočné trenky! Vianočné trenky pre ŇU – pohodlné riešenie na noc alebo na doma.

Prečítajte si: Najlepšie tipy na emailmarketing pred Vianocami

Aj ženy nosia trenky!

Hľadáte vianočný darček pre najlepšiu kamarátku a nevieš si rady? Na pomoc prichádzajú veselé krabičky plné radosti.

Prekvap ju vianočnou krabičkou, ktorá obsahuje dva kusy dámskych treniek s motívom šantivých elfov a Santa Clausa. Poteší všetky ženy, ktoré milujú pohodlie, originálny dizajn a stále sú vo vnútri malými dievčatkami.

Darček pre seba

Nezabudni ani na seba a rozmaznaj sa originálnymi trenkami aj ty. Viac krabičiek s veselým obsahom a aj prázdne, ktoré môžeš naplniť darčekom podľa vlastného výberu, nájdeš na www.dedoles.sk .

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X