Instagram v službách biznisu

0
Instagram v službách biznisu
Tami Instaranajky

„Vpustite svieži jarný vzduch do zatuchnutých Instagramových plachiet vášho biznisu“

Instagram je dobrý sluha biznisu, ale zlý pán času. Pobyt na najpopulárnejšej sociálnej sieti má svoje pravidlá, limity a špecifiká. To, čo odlišuje prosperujúci biznis od neprosperujúceho, je jasné, natívne a strategické uchopenie komunikácie značky a presne cieleného marketingu.

Na to, aby vám Instagramový biznis účet zarábal, nestačí publikovať fotku s hashtagmi a čakať konverzie. Predchádza tomu prípravná fáza, zohrievanie publika, zaujímavý obsah a interaktívna forma komunikácie. Potom sa do hry dostáva „ponuka, ktorá sa neodmieta“ a kreatívne prevedenie predajného odkazu na všetkých segmentoch, ktoré Instagram ponúka- feed, stories, správy, LIVE vysielanie, IGTV za podpory reklamy od blogera a cielenej reklamy.

Odlíšte sa od amatérov!

Možno to znie komplikovane, ale je to ako so športom. Teraz som v prenesenom význame povedala, že zabehnete maratón a vy ste doteraz sledovali beh v TV a pred mesiacom ste si kúpili bežeckú obuv. Myslíte si, že viete behať, lebo veď to „vedia všetci“. Ale profík od amatéra sa pozná do 5 sekúnd behu a to podľa bežeckej techniky.

Ja vám pomôžem s technikou. Budem kondičným trénerom vášho biznis účtu na Instagrame, aby ste v najkratšom čase dosahovali vami stanovené výsledky. Pod dohľadom, bezpečne, trvácne a so skratkami, nech máte navrch pred konkurenciou.

Zlatica Puškárová
Zlatica Puškárová

Mám svoje časové kapacity a preto sme so Zlaticou Puškárovou spojili svoje know-how  a 17.4.2019 Vás pozývame na  4. edíciu praktických workshopov Instabiznis „Instagram v službách biznisu“. Práve túto stredu sa venujeme téme „Biznis nástroje Instagramu“ a verte mi, že tu nesmiete chýbať.

Traja hostia, ktorí majú čo povedať

Okrem nášho náhľadu a praktických ukážok fungujúcich stratégií máme 3 hostí. Je to mladá marketérska dvojica Social Globe @socialglobemarketing Viktor Bánczi a Milan Kohút, ktorí vám priblížia silu automatizovanej komunikácie cez Messenger.

Mladá brand-builderka a kreatívec Mari Lučeničová zakladateľka mediálnej spoločnosti @mariketing (www.mariketing.com) sa podelí sviežimi nápadmi, ako predajne rozpumpovať značku na Instagrame.

Nebude chýbať ani networking

Okrem expertných postrehov a tipov vám sľubujeme plodný networking a super kávičku s koláčikom v Monsters cafe a Bar. Lístkov už veľa nezostalo, ale pre akčné ženy sa nájdu a to ešte aj so vernostnou zľavou.

Pozor! Ak do poznámky napíšete promo kód: „robím, čo milujem, tak od nás získate 10-eurovú zľavu na event.

Instabiznis pred Veľkou nocou- chytajte svoju vstupenku 17.4.2019 o 9:00-13:00 Monsters Cafe a Bar

Teším sa na vás a registrujte sa na tomto linku.

TAMI

www.tamaragoncarova.sk

@instabiznis

@instaranajky

Foto: LIMMAD s.r.o. Monika @graficky_dizajn_limmad

žiadne príspevky na zobrazenie