Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY eventy MAGAZÍN OSOBNÝ ROZVOJ TLAČOVÁ SPRÁVA

Janka Chudlíková, Petr Ludwig a Ladislav Zibura na 6. ročníku konferencie Osobný rast v Prahe

Zdieľať

Ako nakopnúť svoj osobný rozvoj? Ako udržať návyky počas celého roka? Ako nebyť závislý na sociálnych sieťach? Odpovede ponúknu vybraní rečníci už 26. januára 2020 v pražskom kultúrnom dome Ládví na konferencii Osobného rastu organizovanou inštitútom GrowJOB Petra Ludwiga.

Medzi ôsmimi rečníkmi vystúpi trénerka a mentorka Janka Chudlíková, technologický evanjelista a špecialista na produktivitu Petr Mára, najznámejší český cestovaľ a autor 4 cestovateľských kníh Ladislav Zibura alebo riaditeľ GrowJOB Institute a autor knihy Koniec prokrastinácie Petr Ludwig.

Paula JF Fassati, zakladatelka projektu Lepší rodina, je lektorkou v oboru vztahového poradenství a výchovy…

Uverejnil používateľ Konec prokrastinace Pondelok 16. decembra 2019

Témy dôležité pre osobný rast a pre motivovaný a vyrovnaný život prednesú na konferencii odborníci na témy ako je produktivita, duševné zdravie, motivácia, zdravý životný štýl a vzťahy. “Osobný rast je naša tradičná novoročná konferencia, ktorú si účastníci obľúbili. Nájdu tam totiž všetko, čo potrebujú k okamžitému zlepšeniu kvality ich života. Nástroje, teóriu, príbehy a case studies, “vysvetľuje organizátorka akcie Aneta Martinek z GrowJOB Institute.

Ako udržať návyky dlhodobo a nie len v rámci novoročného predsavzatia? Na to odpovie Petr Mára, technologický evanjelista, Apple certifikovaný tréner a odborník na produktivitu. Zdravému životnému štýlu, športu a výžive sa bude vo svojej prednáške venovať Andy Pavelcová, zakladateľka fitness projektu FitFab Strong, s ktorým cvičí mesačne desiatky tisíc čechov. Ako sa vďaka cestovanie posúvať vo svojom osobnom rozvoji a poznávať sám seba, to je téma Ladislava Ziburu, cestovateľa a autora 4 cestovateľských kníh. Téme duševného zdravia a predchádzaniu vyhorenia sa bude venovať Márie Salomonová, neurovedkyňa a zakladateľka projektu Nevypusť dušu, ktorý šíri osvetu ohľadom duševného zdravia. Petr Ludwig, autor knihy Koniec prokrastinácie, aktuálne najpredávanejšej českej knihy vo svete, bude na konferencii prednášať na tému závislosti na sociálnych sieťach a aké to môže mať vplyv na život jedinca. Koučka a mentorka Janka Chudlíková sa bude venovať téme rozhodovanie a vnútorné zmierenie s následkami daného rozhodnutia. Ako vychovávať deti a mať spokojnú rodinu zodpovie Paula Fassati, zakladateľka projektu Lepšia rodina a vzťahová konzultantka. A téma emócií a ich zvládanie vo vzťahoch zodpovie Jan Ženatý, psychológ, ktorý absolvoval trénerský výcvik u Paul Ekman Internatinal.

Termíny konania všetkých akcií si môžu účastnici priebežne sledovať priamo na stránkach events.growjob.com.

Kde sa koná konferencia Osobní růst? 

Miesto: KD Ládví, Burešova 1661/2, Praha

Termín:  26. ledna, 9.30 – 16.30

Cena vstupenky: 2.390 Kč

Web udalosti

Uverejnil používateľ Konec prokrastinace Streda 20. novembra 2019

Tagy
Martina Novotná

Založila som projekt Akčné ženy. Podporujeme všetky ženy v tom, čo ich napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár