Jim Caviezel: Toto bude najväčší film v histórii

0
Jim Caviezel: Toto bude najväčší film v histórii
Jima Caviezela, 45-ročného herca, mnohý poznáte ako hlavného hrdinu vojnového filmu Tenká červená čiara alebo Umučenie Krista. Objavil sa aj vo filme Policajtka po boku Jenifer Lopez alebo vo filme Útek z väzenia ako nekompromisný riaditeľ väznice, kde potrápil Silvestra Stalloneho a Arnolda Schwarzeneggera.
Nedávno sa fiomový svet dozvedel o spolupráci, ktorú opäť chystá s Melom Gibsonom. A ak sa títo dvaja dajú dokopy, určite to bude veľkolepé.
Jim Caviezel hovorí, že pokračovanie Umučenia Krista bude „najväčším filmom vo svetovej histórii“. Herec hovorí, že režisér Mel Gibson mu nedávno poslal tretí návrh scenára.
Jim Caviezel hovorí, že pokračovanie Umučenia Krista sa posúva vpred, a to 16 rokov po uvedení biblickej drámy. Prvý film, ktorý produkoval, spolunapísal a režíroval herec Mel Gibson, rozprával príbeh z posledných 12 hodín pred Ježišovou smrťou. Teraz sa zdá, že táto spolupráca sa vráti, s hviezdou Caviezel, ktorá potvrdzuje, že pokračovanie s názvom Umučenie Krista: Vzkriesenie sa už pripravuje.
https://m.facebook.com/https://m.facebook.com/MelGibsonSite
„Mel Gibson mi práve poslal tretí návrh. Už sa to blíži,“ povedal pre Breitbart herec, ktorý stvárnil Ježiša. „Volá sa to Umučenie Krista: Vzkriesenie. Bude to najväčší film vo svetovej histórii.“

Umučenie Krista: Utrpenie na plátne, utrpenie pri nakrúcaní

Pôvodný film Umučenie Krista bol kasovým trhákom a celosvetový predaj vstupeniek dosiahol viac ako 485 miliónov libier. Je držiteľom rekordov ako najlepšie zarábajúci kresťanský film doby, ako aj film s najvyšším zárobkom v histórii USA. Polarizoval však kritikov, pričom niektorí tvrdili, že film bol príliš násilný, zatiaľ čo iní tvrdili, že bol antisemitský, pretože Ježiša ukrižujú Židia. To je na pováženie, pretože sám Ježiš je židovského pôvodu.
Kristov trest si vyžiadal fyzickú daň na hercovi v hlavnej úlohe. Umučenie bolo natáčané v Taliansku počas zimy, a Caviezel musel účinkovať v scéne s ukrižovaním takmer nahý. Trpel zápalmi pľúc a hypertermiou. Pár rán bičom počas scény bičovania spôsobilo hercovi 35-centimetrovú jazvu na chrbte. Caviezel vláčil 70 kilový kríž a dokonca ho zasiahol blesk pri natáčaní kázne na hore. 

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu