Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ ŽENY BLOG INŠPIRÁCIE MAGAZÍN ODPORÚČANÉ

K dokonalému outfitu patrí kvalitná obuv

REDAKCIA
Zdieľať

Podľa čoho si vyberáte zimné topánky? Asi najdôležitejším aspektom je funkčnosť – pocit tepla, nepremokavosť a pohodlie. Ak sa k tomu pridá príjemný dizajn, je to veľké plus.

Počuli ste už o barefoot topánkach? Tieto topánky majú nulový sklon medzi špičkou a pätou topánky, to znamená, že pri chôdzi ste v prirodzenom postoji. Špička topánok je mierne rozšírená, aby sa v nej prsty mohli rozprestrieť a byť prirodzene ako naboso.

Ich výrobe sa venuje slovenská značka barefoot obuvi Be Lenka. Stojí za ňou pracujúca maminka Lenka Cenigová zo Žiliny. Je to bojovníčka, ktorá od narodenia žije s handicapom. Víťazila aj na paralympiádach, kde reprezentovala Slovensko v atletike. Teraz sa naplno venuje vlastnej značke Be Lenka.

Slovenská výroba

Zimná barefoot obuv značky Be Lenka je ručne robená vysokokvalitná obuv spĺňajúca vysoké nároky zákazníka. Vďaka použitému zipsu sa jednoducho obúvajú. Určené sú do mesta, ich zateplenie ich predurčuje na použitie v tuhšej zime.

Vyrobené sú z prémiovej kože a zateplené sú Merino vlnou. Samozrejmosťou je flexibilná 4 mm podrážka spĺňajúca vysoké štandardy barefoot obuvi. Vďaka tejto jedinečnej kombinácii použitých materiálov a poctivých výrobných postupov je zimná obuv Be Lenka špičkovým výrobkom na svetovom trhu.

Topánky sú určené pre všetky dámy, ktorým záleží na kvalite a pohodlí. Veľkou pridanou hodnotou je, že Barefoot topánky Be Lenka sa vyrábajú ručne.

Kupón so zľavou ako darček

Tieto Barefoot Be Lenka Polar topánky v hnedej farbe, ale aj v iných prevedeniach nájdete v eshope belenka.sk. Výhoda nakupovania je aj tá, že doprava a vrátenie tovaru je zadarmo.

Pre akčné ženy si Be Lenka pripravili špeciálny vianočný kupón na 20% zľavu. Kupón SECRETVIP20  platí na všetky produkty a môžete ho použiť do 31.12.2020. A o tieto kvalitné topánky môžete súťažiť aj na našom Facebooku.

Barefoot Be Lenka Polar – Brown

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X