Káva, s ktorou ťažké časy zvládnete aj vy

jedlo, potraviny, kava
Foto: pixabay.com

Veríme v kvalitu a overené postupy. Káva je náš život, a preto sa do nej každý deň snažíme vkladať maximum energie. Náš vklad nie je márny. Odrazí sa na dokonalej chuti, ktorá stihla očariť ľudí z rôznych kútov sveta. Jedného dňa sme sa však zobudili a svet už nebol rovnaký ako deň predtým.

Celosvetová pandémia, ktorú vyvolal nový typ koronavírusu spôsobujúci ochorenie COVID-19, zasiahla i do našej práce. Nikto nevedel, ako sa to celé vyvinie a nikto nevedel, čo bude zajtra. Napriek tomu sme sa odmietli vzdať a naďalej sme prichádzali s novými nápadmi. Preto, ak patrí káva k vaším obľúbeným nápojom a občas po jej konzumácii premýšľate nad rýchlym bielením zubov, máme pre vás krátky príbeh, ktorý vás možno inšpiruje, ako to v dnešnej dobe nevzdávať.

Ako by malá slovenská pražiareň mohla vzdorovať niečomu tak obrovskému, ako je dosah vírusu?

Prehodnotíte situáciu a začnete pracovať na veciach, ktoré sa dnes cenia najviac. Energiu, ktorú sme v minulosti vkladali do našej práce, sme začali vlievať do predaja online. Začali sme vylaďovať náš e-shop do najmenších detailov a sústredili sme sa na online svet, ktorý začal prekvitať. Stále viac ľudí sa zameriavalo na služby online, ktoré sa stali dostupné a možné i v dobe zatvorených obchodov.

Foto: pixabay.com

Aktívne sme chytili príležitosť za pačesy. Naše úsilie prinieslo svoje ovocie a prémiovej káve sa v online svete začalo dariť. Veríme, že keď niečo milujete, dokážete bojovať proti každej prekážke, ktorú vám svet postaví do cesty. Bolo to náročné a bolo to ťažké. Ale neľutujeme, že sme neschovali hlavu do piesku a nečakali na lepšie zajtrajšky.

„V živote nezáleží na tom, čo sa vám stane, ale na tom, čo s tým urobíte.“

Helen Fielding

A ako je to s nami dnes?

Máme prepracovaný e-shop, na ktorom môžete nájsť neodolateľnú kávu pre bežných ľudí alebo špeciálne darčeky pre firmy. Sústredíme sa aj na to, ako sa neustále zlepšovať a prinášať verným i novým klientom stále poriadne čerstvo upraženú dávku noviniek. Pre každého gurmána, ktorý rád objavuje nové chute, je tu tiež limitovaná edícia káv, ktorá prináša každý mesiac možnosť ochutnať kávu z inej krajiny alebo farmy.

Naša aktivita nebola márna a my veríme, že po pandémii, ktorá zasiahla nás všetkých, sa budeme môcť tešiť na nový a bezpečnejší svet s nezameniteľnou šálkou lahodnej kávy.

Foto: pixabay.com