Kde hľadať manuálnu prácu a aký typ pozície?

0
Kde hľadať manuálnu prácu a aký typ pozície?

Počas koronakrízy zaznamenali štatistici globálnu zmenu štruktúry pracovného trhu. Niektoré profesie takmer zanikli, iné „vyskočili z tieňa“. Všetci, ktorí mohli, prešli na homeoffice a podľa sociológov a HR špecialistov vraj budú mať problém vracať sa do predkoronových pracovných koľají.

Je však nespočetne veľa zväčša manuálnych profesií, kde homeoffice neexistuje a mnohé z nich sú krvou fungovania našej spoločnosti a ekonomiky. Bez nich by to skrátka nešlo a zvlášť v krízových časoch. Jednou z takýchto profesií je aj práca v logistickom centre.

Radi nakupujete online?

A kto nie? Koronakríza okrem mnohého iného priniesla až skokový nárast online nákupov. Lockdowny uzavreli kamenné obchody, karantény a obmedzenia pohybu zavreli ľudí doma. Milióny ľudí na celej planéte ocenili možnosť objednať si dnes už takmer čokoľvek online. Buďme vďační všetkým, ktorí sa starajú o to, aby to, čo si z pohodlia domova objednáme, k nám čo najskôr a v poriadku dorazilo.

Práca v centre diania

Ak ste počas koronakrízy prišli o prácu, alebo potrebujete „prehodiť výhybku“, čo takto skúsiť prácu pre
globálneho lídra online predaja? Nemusíte sa sťahovať do Číny alebo USA, máme to už aj u nás na Slovensku.

Možnosť získať prácu v modernom logistickom centre globálneho giganta, ktorý sa snaží byť najviac zákaznícky orientovanou spoločnosťou na svete. Ale aj firmou, ktorá si váži a hýčka svojich zamestnancov.

Práca, ktorá má zmysel

Spoločnosť, ktorá globálne zvláda prijať, evidovať, spracúvať, vybaviť, koordinovať a distribuovať nekonečne prúdiaci tovar miliónov online objednávok, musí okrem práce ponúkať aj niečo naviac. Samozrejmosťou je sofistikovane prepracovaný postup práce, bezpečnosť, moderné pracovné podmienky a inovatívne technológie ako súčasť pracovného procesu. „Vyšperkovaný“ je aj systém školení, mentoringu či jedinečný spôsob komunikácie a spätnej väzby od zamestnancov

Nadštandardný je dôraz na bezpečnosť a zdravie zamestnancov aj v súvislosti s pandémiou, ale aj príspevok k penzijnému a životnému poisteniu. Nadštandardom oproti iným zamestnávateľom je napríklad aj príspevok pre pracujúcich rodičov, ale aj tých, ktorí sa vrátia do práce z rodičovskej dovolenky.

Práca s benefitmi

Okrem vysoko konkurenčného ohodnotenia práce a možnosti zvyšovania základnej mzdy po 12 a 24 mesiacoch je lákavý aj mesačný bonus do 20% a ročná odmena do 8,5% zo mzdy. Práca je trojzmenná v trojtýždňových cykloch, pričom 4 dni v týždni sú pracovné a 3 dni je voľno. Okrem zákonnej 30 minútovej obednej prestávky majú zamestnanci ďalšie dve 15 minútové pauzy naviac. Tu sú ďalšie nadštandardné benefity:

  •  platené voľno nad rámec Zákonníka práce
  • niekoľkotýždňový školiaci program pre každú pracovnú pozíciu
  • inštruktor pre nováčikov k dispozícii prvé 2 mesiace
  • podpora profesijného vzdelávania
  • dotovaná strava priamo vo firemnej jedálni
  • zvýhodnená zvozová doprava
  • relaxačná zóna a vyhradené miesta pre fajčiarov
  • zľavy na online nákupy, poukážky na relaxačné a pohybové aktivity
  • darčekové poukážky, vecné odmeny
  • teambuilding, aktivity pre zamestnancov aj ich rodiny, oslava narodenín priamo vo firme

Ako takúto prácu získať?

Koronová a online realita sveta, v ktorom žijeme, sa preklopila aj do výberového procesu, ktorý je rýchlejší a pohodlnejší. Ak chcete byť aktívnou súčasťou fungovania lídra globálneho online zásielkového predaja, je to easy. Registráciu zvládnete online za pár minút a aj samotný pracovný pohovor absolvujete dištančne, online.

Držíme palce, nech získate prácu, ktorá má zmysel a bude vás aj baviť. Viac informácií nájdete aj priamo tu:

https://www.adecco-jobs.com/amazon/sk-sk

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu