Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

PR ČLÁNKY

Crossbody tašky. Čo sú zač a čo k nim nosiť?

REDAKCIA
Zdieľať

Crossbody tašky patria medzi nesmierne populárne verzie kabeliek, pretože sa nosia komfortne a pritom sú aj neuveriteľne variabilné na kombinovanie. Viete ich flexibilne zakomponovať do množstva módnych a trendy štylizácií. Navyše pri výbere takýchto modelov môžete siahať po kúskoch v rôznych štýloch – elegantných, športových, či ležérnych. Ako sa dajú kombinovať do trendy outfitov?

Čo sú to crossbody kabelky?

Ak neviete, čo si máte predstaviť pod pojmom crossbody kabelky, tak vedzte, že ide o bežné kabelky. Môžu byť v rôznej veľkosti, aj keď zväčša sa nosia v menších rozmeroch, do ktorých sa nezmestí formát A4. Ich typickou črtou je dlhý remienok, ktorý môžete nosiť nie na jednom pleci ale krížom cez seba. Práve táto črta spôsobuje komfort ich bežného nosenia. Umožňuje totiž nosiť kabelku cez telo a pritom mať voľné ruky.

Zároveň aj pri ťažších kabelkách sa omnoho lepšie nosí, pretože nekladie celú váhu tašky len na jednu stranu tela. Crossbody tašky sú vhodné rovnako pre mužov ako aj pre dámy. Sú nesmierne populárne v rôznych prevedeniach – od kompletne elegantných až po športové – ideálne k pohybovým aktivitám.

Elegantné modely bývajú často bohato zdobené a mávajú remienok z retiazky, vďaka čomu sa veľmi dobre kombinujú do elegantných štylizácií. Športové sú často doplnené logom populárnej značky a sú ideálne napríklad do fitka, či len tak do mesta k športovému outfitu.

Ako kombinovať crossbody tašky do trendy outfitov?

Ak chcete vytvoriť trendy a kreatívne outfity, crossbody tašky môžu byť skvelým pomocníkom.

Pre elegantné outfity odporúčame zvoliť neutrálne kožené alebo koženkové prevedenie. Napríklad čierna, béžová, hnedá alebo biela sú ideálnou voľbou na kombinovanie do elegantných štylizácií. Populárne elegantné modely sú aj tie s retiazkou, ktoré vám dodajú trendy vzhľad.

Čo sa týka konkrétneho modelu, dôležité je vyberať na základe veľkosti, ktorú preferujete. Množstvo crossbody kabeliek sa dá nosiť na bežný deň, či do mesta. Niektoré vytiahnete aj na párty a preto je potrebné voliť model, podľa účelu, na ktorý ho chcete využívať. Voľbou neutrálneho kúsku v primeranej veľkosti získate basic kúsok, ktorý vo vašom šatníku získa čestné miesto.

Prečítajte si: Marketingové strategičky radia: Značky zabúdajú na to, že ľudia sa riadia emóciami

Športové outfity môžete doplniť o športové crossbody tašky, ktoré využijete napríklad na výlety, či na pohybové aktivity. Medzi populárne verzie opäť patria neutrálne kúsky, ale v prípade týchto modelov môžete siahnuť aj po výrazných farbách alebo vzoroch. Sú veľmi praktické a sú rovnako vhodné pre dámy aj pánov. Môžete nájsť v rôznych veľkostiach a prevedeniach, preto vždy pri výbere zohľadnite vaše preferencie a účel
využitia.

Do štýlu ležérnej elegancie môžete využiť neutrálne kúsky, ktoré môžu byť rovnako športové, ale aj elegantné. Ak chcete vyzerať trendy, odporúčame siahnuť po výrazných farbách ako je žltá, oranžová, či zelená, ktoré patria aj medzi trendy roku 2021. Na jeseň sa tiež môžete poobzerať po jesenných farbách pre trendy jesenné outfity. Do štýlu ležérnej elegancie môžete zakomponovať tieto tašky veľmi jednoducho. Zvoľte napríklad štýlovú teplákovú súpravu doplnenú kabátom, teniskami a elegantnou crossbody kabelkou.

Crossbody kabelky patria medzi nadčasové a univerzálne kúsky, ktoré by nemali chýbať v šatníku žiadnej dámy.
Vyberte si tie svoje v internetovom obchode ccc.eu. Nájdete tu široké spektrum crossbody tašiek v rôznych prevedeniach. Rovnako môžete crossbody kabelky nakupovať aj v kamenných predajniach CCC. Pri výbere zohľadnite všetky aspekty, aby ste siahli po kúsku, ktorý využijete do viacero trendy štylizácií.

Tagy
REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X