Keď je niečo pre vás to pravé, prináša vám to pokoj, a keď niečo nie je v poriadku, prináša vám to zmätok

0
Keď je niečo pre vás to pravé, prináša vám to pokoj, a keď niečo nie je v poriadku, prináša vám to zmätok

Nemôžete urobiť nič pre to, aby ste niekoho alebo niečo získali, ak to nemalo byť pre vás to pravé. Môžete bojovať so všetkým, čo máte. Môžete vydržať tak dlho, ako to pôjde. Môžete rozoberať znamenia a signály. Môžete sa rozhodnúť a vybrať si, čo je pre vás najlepšie a vhodné pre vás. Môžete aj počkať.

Môžete čakať večne.

To, čo pre vás nie je správne, vo vašom živote nezostane

Neexistuje žiadna práca, osoba alebo mesto, ktoré by ste mohli prinútiť, aby boli pre vás to pravé, ak nie sú, hoci to môžete chvíľu predstierať. Môžete hrať so sebou hry, môžete si idealizovať skutočnosť a vytvárať ultimáta. Môžete si povedať, že to skúsite o niečo dlhšie, môžete sa ospravedlňovať, prečo to momentálne nefunguje.

Pravda je, že to, čo je pre vás to pravé, k vám príde a zostane s vami a nebude vo vás vyvolávať rozporuplnosť. Pravda je, že keď je niečo pre vás to pravé, prináša vám to jednoznačnosť a pokoj, a keď niečo nie je v poriadku, prináša vám to zmätok.

Zaseknete sa, keď sa pokúsite držať sa niečoho, čo je pre vás zlé. Keď sa to pokúšate držať na mieste vo svojom živote, kam to nepatrí. Množíte tento vnútorný konflikt, ktorý nemôžete vyriešiť. Čím viac sa zintenzívňuje, tým viac si ho mýlite s vášňou. Ako som sa mohla niekedy tak silno pripútať k niečomu, čo nie je v poriadku?

Keď fantázia pracuje proti nám

Môžete použiť svoju myseľ na to, aby ste sa pripútali. Na rozdiel od reality si môžete zamilovať potenciál. Môžete si predstavovať, ako prežijete svoje dni, keď sa veci konečne ustália na svojom mieste. Môžete snívať o fantastickom živote, v ktorom sa zakorenilo všetko, čo si myslíte, že chcete.

Ale ak sa to nezobrazuje v realite, je to len fantázia. A keď začneme hlboko veriť v ilúziu, stane sa z nej klam. A klam môže byť skutočne presvedčivá vec.

Pravda je, že to, čo pre vás nie je vhodné, s vami nikdy nezostane. Aj keď možno budete predstierať, že neviete, že je to tak, je to tak. Cítite to. Preto to musíte držať tak silno. Veci, ktoré sú pre vás tými pravými, môžu prísť úplne ľahko. Nemusíte sa presviedčať, že sú pravdivé. Nemusíte zhromažďovať dôkazy, akoby ste sa dovolávali svojho prípadu.

 

Keď sa stratíme v snoch

Niekedy sa stratíme v starých snoch. Stratíme sa v životoch, ktoré iní chceli, aby sme mali. Zasekneme sa na tom, o čom sme si mysleli, že by sme mali byť, čo sme predpokladali, že budeme mať. Necháme sa vykoľajiť všetkými myšlienkami, ktoré nám kolujú hlavou o tom, čo by sme mohli robiť, s kým sme mohli byť a aké to mohlo byť, len keby situácia bola iná, keby ste mali šťastie.

Preto nám život dáva tento druh istoty a niekedy od nás odtrhne to, čo je pre nás zlé, keď nie sme ochotní presvedčiť sa o tom sami na vlastnej koži a nie sme schopní urobiť ten krok.

pixabay.com

Ak sme k niečomu pripútaní

Pravdou je, že v skutočnosti nechceme to, čo pre nás nie je vhodné, len sme k tomu jednoducho pripútaní. Jednoducho sa bojíme. Sme uviaznuté v domnienke, že nič lepšie už nebude a že nič to nenahradí, a absencia otvorí studňu ​​nekonečného utrpenia, pre ktoré nebude žiadne riešenie. Nechceme to, čo nie je pre nás to pravé, len sa bojíme upustiť od toho, o čom si myslíme, že nám dá istotu. Chcete byť psychicky silnými? Odhoďte tie nesprávne presvedčenia!

Zvláštne na tom je, že nič nás nič neurobí neistejším, ako keď sa motáme okolo toho, čo pre nás nie je vhodné. Nakoniec je to to, čo by sa v našom živote zrútilo najrýchlejšie. Nie je nič, čo by nám prinieslo také vnútorné nepokoje, v ktorých niekedy masochisticky zotrvávame.

Keď hlboko vnútri cítite, že to nie je to pravé

To, čo nie je pre vás to pravé, vo vašom živote nikdy nezostane, nie preto, že by bolo niečo proti vám, alebo by vám niečo zabraňovalo žiť každodenný život. To, čo pre vás nie je správne, vo vás nezostane, pretože hlboko vnútri viete, že to nie je správne. Ste tí, ktorí nakoniec precitnú, uvidia realitu a odídu. Vy ste tá, ktorá odoláva, vy sa držíte späť, ste tá, ktorá vymýšľa fantázie o tom, aké to bude všetko skvelé, keď chcete niečo mimo vás prinútiť, aby to bolo konečne pravdivé.

To, čo nie je pre vás to správne, s vami neostane, pretože to vnútorne nechcete a nevyberáte si to. Vzdialite sa, keď ste pripravení, opustíte to, keď ste schopní to urobiť, a potom si uvedomíte, že po celú dobu bolo všetko, do čoho ste boli zamilovaní, len malý záblesk svetla, vďaka ktorému ste sa cítili chvíľu bezpečne.

Brianna Wiest, thoughtcatalog.com, pixabay.com

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu