NAČÍTAVAM

Type to search

ARCHITEKTÚRA DIZAJN INŠPIRÁCIE MAGAZÍN

Dizajnová stena Marcela Wandersa visí v nákupnom centre, dopĺňa klenoty v butiku

Martina Beňová
Share

Dizajnér Marcel Wanders pochádza z Holandska, no jeho tvorba presiahla hranice krajiny už dlhé roky dozadu. Jeho renomované štúdio prinieslo prvý interiér aj do Bratislavy a vzniklo tak exkluzívne spojenie so šperkárskym butikom.

Vo svete dizajnu je už roky niečím ako kúzelníkom s farbami, textúrami a nevšednosťou. Od roku 1996, kedy Marcel Wanders ohúril svet takzvaným „zauzleným kreslom“ (Knotted Chair), jeho nápady očarili všetkých od Katarskej Dohy až po Miami na Floride.

Spojenie dizajnu a šperkov

Svedčia o tom aj jeho projekty, ktorých je už viac než 1900. Holandské štúdio Marcel Wanders prináša už aj do Bratislavy jedinečný svetový dizajn a to v podobe interiéru pre šperkársky butik HALADA.

www.facebook.com/HaladaJewellery

www.facebook.com/HaladaJewellery

Za návrhmi štúdia Marcel Wanders nehľadajte funkčný holandský dizajn, ale bezhraničné kúzlo, ktoré v súčasnom mori dizajnu nájdete len málokde, nehovoriac o priestoroch slovenských obchodov a predajní.

Prečítajte si aj článok ako zariadiť interiér tak, aby ste do neho vniesli svoj štýl

Prvý bratislavský butik šperkárstva HALADA, ktorý otvoril svoje brány v obchodnom centre Avion, sa pýši práve interiérom od Marcel Wanders a veľkou kvetinovou stenou, typickou pre toto renomované štúdio.

Štúdio a jeho lukratívne spolupráce

Holandské štúdio má za sebou aj spoluprácu s Louis Vuitton či talianskym Alessi. Dizajn vytvára pod dohľadom kreatívneho riaditeľa Marcela Wandersa s podporou Gabriele Chiaveho, ktorý, ako on sám definuje, je spojením poézie, fantázie a romantiky v modernej dobe. Presne v takom priestore môžu zákazníci spoznávať krásy jedinečných klenotov HALADA aj v bratislavskom Avione.

www.facebook.com/HaladaJewellery

Česko-nemecké šperkárstvo HALADA prináša do Bratislavy prestížne svetové šperkárske značky, ktoré tu doteraz chýbali. Medzi tie, ktoré sa oplatí spomenúť, patria Capolavoro, FOPE, Gellner, Jörg Heinz, Leo Wittwer či Noor.

Slovenské zákazníčky a zákazníci nájdu v bratislavskom butiku nielen atraktívny svetový dizajn v podobe interiéru od štúdia Marcel Wanders, ale aj najnovšie kolekcie šperkov na všetky príležitosti počnúc zásnubami až po honosné šperky k róbam.

Tagy
Martina Beňová
Martina

Som žena, ktorá sa snaží veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Pohybujem sa v médiách, rada komunikujem s ľuďmi a ďalším akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života. Projekt Akčné ženy je interaktívny, preto sa teším na všetky tvoje otázky, podnety, myšlienky, príbehy a spoločné stretnutia.

  • 1

You Might also Like

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X