Martina Schindlerová prehovorila o ťažkej téme: Vyhráža sa vám muž peklom? Treba urobiť toto

0
Martina Schindlerová prehovorila o ťažkej téme: Vyhráža sa vám muž peklom? Treba urobiť toto
Zdroj: IG/schindlerovamartina

Speváčka Martina Schindlerová je známa tvár slovenského šoubiznisu. Je krásna, úspešná, má dve deti, no aj ona sa v láske veľmi popálila. Hoci o svojom súkromí hovorí minimálne, nedávno sa viac otvorila na sociálnej sieti a rozhodla sa podporiť všetky ženy, ktoré sa boja opustiť svojho partnera. Často sú za tým totiž hrozivé vyhrážky. Speváčka tak radí ženám, čo treba urobiť a nezostávať na tom jednom mieste.

Schindlerová bola v minulosti vydatá za podnikateľa Kamila Haršányho. V roku 2018 sa rozviedli a ona sa pomalými krokmi začala vracať aj do spoločenského života. Nestratila svoj spevácky talent a opäť ho začala ukazovať.

Svoje súkromie si strážila, no tentokrát sa rozhodla podporiť ženy, ktoré nie sú šťastné v partnerstve a potrebujú odísť.  „Ženy, už dávno som chcela postnúť príspevok s týmto obsahom, ale táto téma je mimo mojej komfortnej zóny v rámci zverejňovania, tak som to odkladala…Ak však využijem svoj priestor na to, že povzbudím čo i len jednu ustráchanú dušičku, tak to má pre mňa zmysel prekonať,“ uviedla vo videu na Instagrame.

„Ak sa bojíte rozviesť sa len preto, že váš ‚gentleman‘ vám sľubuje, že potom zažijete väčšie peklo, ako máte pri ňom teraz, tak mu neverte, nájdite si dobrého advokáta a ten vás rozvodom prevedie. Vysvetlí vášmu mužovi za vás, aké máte práva. Niektorí si od mamičiek nepýtajú ani peniaze, kým sa nerozdelí BSM,“ dodala speváčka.

„Verím tomu, že väčšina z vás žije vo fungujúcich vzťahoch a pre tie zvyšné ženy mám pochopenie. Iba vám chcem odkázať, že nájdite v sebe silu začať žiť svoj život, lebo existuje východisko a riešenie, aby vaše práva boli chránené, neporušované, a aby ste sa samozrejme vedeli o seba ďalej postarať. Takže nie ste v tom samy,“ uviedla Schindlerová. Presne toto sú tie slová, ktoré potrebujú počuť viaceré z nás.

Nie je vôbec ľahké zahodiť všetky tie spoločné roky a zrazu čeliť obrovskej zmene, ktorej sa, oprávnene, bojíte. No ak je to nevyhnutné, nemáte na výber. Obzvlášť ak celý partnerský vzťah negatívne vplýva aj na vaše deti. Človek nikdy nevie, čo sa deje za zatvorenými dverami a pre mnohých je ťažké hovoriť o pekle, ktoré zažívajú, ale nevzdávajte to. Ako povedala Martina, nie ste v tom samé.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Martina Schindlerova (@schindlerovamartina)

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu