Máte svoj e-shop? Nenechajte si ujsť konferenciu Reshoper!

0
Máte svoj e-shop? Nenechajte si ujsť konferenciu Reshoper!
Ak podnikáte v oblasti predaja produktov alebo služieb cez vlastnú stránku alebo eshop, pozývame vás na konferenciu Reshoper v Prahe.
Celý veľtrh je zdarma, stačí sa registrovať. Ak máte záujem o všetky prednášky, môžete si zakúpiť vstupenku.

Aký je program konferencie, na akých spíkrov a vystavovateľov sa môžete tešiť?

#1 Finalizuje sa program konference

Spíkrov nájdete na stránke reshoper.cz a naozaj je na čo sa tešiť!

Ako dalších rečníkov Reshoper privíta:

  • Ondřeja Ilinčeva, ktorý s vami preberie manipulativne techniky a pomôže odpovedať na otázku, ako presvedčiť návštevníkov webu, aby urobili, čo chcete, bez použitia „dark patterns”.

  • Ďalší na programu je dvojica ostrieľaných reklamních profesionálov, kreatívec Radovan Andrej Grežo (ktorý stojí napríklad za tancujúcimi škrečkami Dedoles a hovoriacou čivavou Factcool) a stratég Tomáš Mrkvička. Tí vám vo svojej prednáške vysvetlia, čo vás čaká a na čo si dať pozor pri brandovej kampani.

  • Marketér roku Juraj Pobjecký predstaví vo svojej prednáške návod, ako dosiahnuť úspech svetovej úrovne s inhouse týmom.

Zákazníci sú prelietaví. Ako ich pritiahnuť naspät, je téma prednášky Radka Hrachovce.

KÚPIŤ VSTUPENKU NA KONFERENCIU

#2 Poznáme už všetkých poradcov

I poradenská zóna se rozrástla o ďalšie zvučné mená. S Davidom Kočím môžete prebrať obchodnú výkonnosť vášho webu a Honza Kvasnička vám poradí s jeho použitelnosťou. Naviac má pripravené ukážky a vzory, ktoré môžete hneď ďalší deň využiť v praxi. Ohľadom nastavenia e-mailových kampaní sa zastavte za Pavlom PolouPetra Větrovská a Karel Rujzl vám poradí s PPC kampaňami. A o linkbuildingu sa porozprávajte so Zdeňkom Dvořákom.

#3 Vystavovatelia & Partnerský program

Do štartu konferencie chýba síce viac ako mesiac, ale medzi vystavovateľmi je už skoro 100 firem. Chystajú si pre vás zľavy, trialy, súťaže, ale tiež dobré jedlo a pitie. Niektoré firmy sa dokonce podelia o svoje skúsenosti v rámci Partnerského programu.

Chcete byť stále v obraze?

  • Nezabudnite sledovať FacebookLinkedInTwitter či Instagram Reshopera, kde zvejňujú najnovších spíkrov, vystavovateľov a dalšie novinky v programe.

    Vidíme sa už 13. apríla!

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu