Miesto, kde myšlienky dostávajú tvar

0
Miesto, kde myšlienky dostávajú tvar
lab coworking

Uvažovali sme, kde sa s vami stretnúť pred Vianocami. Našli sme úžasné miesto. „Miesto, kde myšlienky dostávajú tvar.“ Objavili sme v Bratislave projekt Lab.cafe. 

Kaviareň a coworking sa nachádzajú hneď vedľa Starej tržnice. Namiesto home office si dáme počas dňa dobrú kávu a koláč od lokálnych dodávateľov. Večer 14. 12 vás budeme čakať aj s voňavým punčom. 

Nezabudnite si so sebou zobrať vianočnú náladu a v prípade, že chcete nakupovať darčeky, tak aj zopár eur. V ponuke budú knižky, rôzne hand made maličkosti, šperky, či kozmetika.

https://www.instagram.com/p/BaYr_7zltyp/?taken-by=lab.cafe

V Lab.cafe sú vítané aj deti, dokonca pre ne často organizujú kadejaké výmyselnícke workshopy a dielne. Odporúčame už 9. 12 workshop pre väčšie deti – Hľadáme zvedavé deti! 

Vo štvrtok 14. 12 deti skúsme prenechať mužovi, babke, svokre a nájdime si #časpreseba. Pravdaže, ak to nejde inak, vítané sú aj detičky.

https://www.instagram.com/p/BaOOEY-laRt/?taken-by=lab.cafe

Prečo vznikla myšlienka vytvoriť kreatívny priestor?

V Labe veria, že na Slovensku je veľa šikovných ľudí, ktorí sa radi realizujú a tak vytvorili priestor, kde sa dobre stretáva a pracuje. Sami tvorcovia radi pracujú v coworkingoch a kaviarňach a vedia, že pre efektívnu prácu treba dobré prostredie, rýchly internet a elektrinu na dosah ruky.

https://www.instagram.com/p/BKTXoJ6gvV-/?taken-by=lab.cafe

V podzemí sa ukyrýva dielňa

Nachádzajú sa tu hotové poklady. K dispozícii je široká škála strojov od jednoduchých ručných až po hi-tech 3D tlačiarne, laserovú rezačku a podobne. Dielňa ukrýva aj kvalitné šijacie stroje a foto štúdio. Raj pre všetkých kreatívnych ľudí je možné navštevovať pravidelne vďaka členstvu. Pokiaľ nemáš skúsenosti s prácou na jednotlivých stojoch, v rámci členstva ťa naučia s nimi pracovať.

https://www.instagram.com/p/BXvs27OlOJI/?taken-by=lab.cafe

Dejú sa tu najrôznejšie workshopy na odborné témy. Či už je to vyrábanie rôzných doplnkov do domácnosti, alebo programovnie mikropočítačov. Zdieľaný priestor je výhodný v tom, že spoznáš mnoho zaujímavých ľudí, ktorí ti môžu pomôcť alebo Ťa inšpirovať v tvojich projektoch. 

Vidíme sa spolu v Labe?

https://www.facebook.com/events/130216324326619/

žiadne príspevky na zobrazenie