Na filmovom festivale v Toronte sa zišli hollywoodské hviezdy

0
Na filmovom festivale v Toronte sa zišli hollywoodské hviezdy

V kanadskej metropole Toronto sa každý rok koná filmový festival TIFF. Pri tejto príležitosti navštívili Kanadu aj svetové hollywoodske hviezdy, aby uviedli premiéry najnovších filmových noviniek. Zachytil ich pri tom najlepší fotoaparát v mobile – Huawei P20 Pro. Nech sa páči, nahliadnite do galérie…

Julia Roberts

“Pretty Woman” sa na spoločenských udalostiach s účasťou hollywoodskej smotánky často neobjavuje, a o to bola jej účasť na kanadskom filmovom sviatku vzácnejšia. Na červenom koberci naservírovala nielen čiernu klasiku, ale predovšetkým vynovený vlasový look, ktorým upútala pozornosť.

Penelope Cruz

Hoci si obliekla “len” čiernu klasiku, španielska herečka si vyslúžila neoficiálny titul kráľovnej festivalu. Na premiére filmu Everybody Knows predviedla šaty z čiernej čipky, ktoré zaujali ako jednoduchosťou, tak aj pôsobivým remeselným spracovaním. Keď k tomu prirátame jej prirodzenú charizmu a nezameniteľný temperament, dostaneme nekorunovanú femme fatale filmového festivalu.

Annette Bening

Nestarnúca Annette Bening zažiarila v červenom kostýme, v ktorom bola neprehliadnuteľná. Outfit doplnla bielym tričkom a svetlá farba vlasov omladila jej celkový vzhľad.

Carey Mulligan

Jednoduchý strih šiat v klasickom štýle a geometrický motív pod značkou dvoch prepletených C. Britská blondínka ostala verná svojmu uvoľnenému štýlu s elegantnou bodkou bez dizajnérskych výstrelkov, a za to si zaslúži len pochvalu.

Lady Gaga

Štýl popovej hviezdy, ktorej meno bolo ešte pred pár rokmi synonymom pre tú najbizarnejšiu extravaganciu, zreje ako víno. V módnom ťažení, ktoré odštartovala pred pár týždňami na festivale v Benátkach, pokračuje aj na domovskom kontinente. V Kanade sa objavila v outfite, evokujúcom “čiernu vdovu”. Bez ohľadu na to, či šlo o pózu, alebo odkaz s hlbším významom, jedno jej uprieť nemožno – veľmi jej to pristalo.

Prečútajte si aj článok o outfitoch z Emmy Awards 2018

Paris Hilton

Niekdajšia nekorunovaná kráľovná škandálov stavila na extravagantnejší look aj na červenom koberci filmového sviatku v Toronte. Jej trblietavé šaty s krátkymi rukávmi, výstrihom a výrazným doplnkom na krku pútali pozornosť nielen pánskeho osadenstva.

Mathew McConaughey

Kreativita v outfitových voľbách nie je vyhradená len nežnému pohlaviu. Výrazným reprezentantom džentlmenskej originality, ktorá si však zachováva prijateľné medze, je oscarový Matthew McConaughey. Ani on si filmový sviatok v Toronte nenechal ujsť, navyše v obleku vo farbe červeného vína patril medzi hollywoodskymi hviezdami k neprehliadnuteľným zjavom.

Collin Farrel

Chýbať nemôže ani zástupca pánskej oblekovej klasiky. Časy, kedy herec Colin Farrel patril k áčkovým headlinerom červených kobercov, patria síce už minulosti, no moderný pánsky štýl k nemu patrí stále. Množstvo pánov by si mohlo vziať príklad.

Odkaz na kompletnú fotogalériu prominentov z tohtoročného filmového festivalu v Toronte, zachytenú objektívmi smartfónu Huawei P20 Pro, nájdete tomto linku.

žiadne príspevky na zobrazenie