Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum

0
Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum

Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria vo štvrtok 25. mája nákupné centrum Eurovea II. V súvislosti s tým polícia predpokladá od štvrtka zhustenú premávku v jeho okolí.

Ako informuje bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, vodičov vyzývajú, aby využili aj novootvorenú príjazdovú cestu od mosta Apollo. Na vodičov, ktorých cieľom jazdy nie je nákupné centrum, apelujú, aby sa danému úseku vyhli.

V prípade potreby budú na plynulosť cestnej premávky dohliadať policajti dopravnej polície. „Vodičov vyzývame, aby zvýšili svoju opatrnosť a pozornosť, prípadne sa riadili pokynmi polície,“ dodala hovorkyňa.

Eurovea II rozšíri nákupné možnosti komplexu na ľavom bratislavskom brehu Dunaja o ďalších 25-tisíc štvorcových metrov plochy.

Hlavnou novinkou a lákadlom Eurovey 2 bude írsky reťazec s oblečením Primark. Je typickým predstaviteľom takzvanej rýchlej módy (fast fashion), ktorý spotrebiteľov láka na nízke ceny tovaru.

Zdroj: JTRE

Zdroj: SITA.sk – Na Pribinovej ulici v Bratislave otvoria nové nákupné centrum, polícia upozorňuje na zhustenú premávku © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu