Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BIZNIS FREELANCE MAGAZÍN MARKETING ODPORÚČANÉ ONLINE NÁSTROJE PODNIKANIE

Najlepšie aplikácie pre biznis plánovanie a organizovanie

Zdieľať
biznis

Vďaka online nástrojom a mobilným aplikáciám nebolo nikdy jednoduchšie usporiadať všetky aspekty vášho pracovného života. Tu sú niektoré z najlepších bezplatných a platených aplikácií pre malé firmy, ktoré vám pomôžu s organizáciou.

Najlepšie aplikácie pre zoznamy úloh

monday.com

Jednoduchý, vizuálny nástroj na riadenie projektov, ktorý vám umožní rýchlo a ľahko zistiť, na čom každý z vášho tímu pracuje. Môže byť použitý na správu zoznamov úloh, úloh a projektov v rámci celého tímu.

Todoist

Veľmi populárna plánovacia aplikácia na organizovanie zoznamov úloh. Môžete určiť priority, nastaviť pripomenutia, spolupracovať s ostatnými a naplánovať najlepší spôsob, ako veci dosiahnuť.

Evernote

Robte si poznámky, uchopte snímku obrazovky, zaznamenajte zvuk alebo skopírujte odkaz – Evernote zachytáva všetky tieto informácie a potom ich organizuje, indexuje a robí ich vyhľadávateľnými – ideálne pre malé podniky.

Omnifocus

Omnifocus zaznamenáva a organizuje všetky vaše úlohy a synchronizuje ich, takže môžete získať aktuálny stav, nech ste kdekoľvek. Aplikácia na plánovanie podnikania je k dispozícii pre iPhone a iPad.

Najlepšie aplikácie na prehľady financií

Quickbooks

Ak používate Quickbooks pre svoje obchodné účty, môžete si stiahnuť bezplatnú aplikáciu Quickbooks, ktorá vám pomôže sledovať príjmy, výdavky a platby daní na cestách z mobilu Android, iPad alebo iPhone.

FreeAgent

Aplikácia na vedenie záznamov, ktorá pomáha malým podnikom, začínajúcim podnikom a samostatne zárobkovo činným osobám sledovať príjmy a výdavky podnikov. Náklady začínajú od 19 GBP mesačne. K dispozícii je bezplatná skúšobná verzia.

Prečítajte si článok o tom, ako nájsť nápad na podnikanie, ktorý vám sadne ako uliaty

Sage Business Cloud

Sage Business Cloud je zameraný na slobodné povolania, samostatne zárobkovo činné osoby a malé a stredné podniky. Okrem toho, že vám pomáha so správou účtov, ponúka všetko, čo potrebujete na sledovanie platieb, miezd a vašich ľudí – stačí si vybrať požadované funkcie. Dá sa využiť aj 30-dňová bezplatná skúšobná verzia.

xpenditure

Pomocou tejto populárnej mobilnej aplikácie môžete fotografovať svoje príjmy a spravovať obchodné výdavky na cestách.

Xero

Spravujte svoje podnikanie na telefónoch iPhone, iPad alebo Android vrátane odosielania faktúr, pridávania potvrdení a výdavkov na monitorovanie.

Aplikácie na heslá

Dashlane

Táto aplikácia vám umožňuje automaticky generovať a ukladať nové heslá a môžete ukladať ID, kreditné karty a ďalšie obchodné informácie na automatické dopĺňanie na ľubovoľnej webovej stránke.

LastPass

LastPass si pamätá vaše heslá a ďalšie informácie a bezpečne ich uloží do „trezoru“, ktorý sa automaticky synchronizuje s akýmkoľvek zariadením, takže máte prístup k svojim firemným heslám, nech ste kdekoľvek.

technologie

Foto: pixabay.com

Najlepšie aplikácie pre súbory

Dropbox

Dropbox vám umožňuje synchronizovať obchodné súbory online a vo všetkých počítačoch. Získajte prístup k svojim súborom odkiaľkoľvek a zdieľajte svoje súbory a fotografie s ostatnými pomocou bezplatnej aplikácie Dropbox.

SugarSync

Automaticky synchronizuje súbory a priečinky na viacerých počítačoch a umožňuje vám prístup k obchodným dokumentom, fotografiám a hudbe kdekoľvek sa nachádzate. SugarSync tiež ponúka automatické a nepretržité zálohovanie všetkých vašich súborov. 30-dňová skúšobná verzia je zdarma.

Google Docs

Google Docs vám umožňujú prezerať, zdieľať a upravovať obchodné dokumenty, tabuľky a súbory PDF z iných počítačov alebo z vášho mobilného telefónu.

Ako zachytiť svoje myšlienky a nápady

iMindMap

Softvér na mapovanie mysle, ktorý vám môže pomôcť zlepšiť spôsob, akým brainstorming, zachytáva a organizuje nápady a plánuje projekty.

Zdroj: www.marketingdonut.co.uk, foto: pixabay.com

REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

 • 1

5 komentárov

 1. Otha Mclerran 23 novembra, 2021

  It’s going to be ending of mine day, except before end I am reading this wonderful paragraph to increase my knowledge.|

 2. Carmelia Carrio 23 novembra, 2021

  Wonderful work! This is the kind of info that are meant to be shared around the web. Shame on Google for now not positioning this post upper! Come on over and consult with my web site . Thank you =)|

 3. Melvin Hulshoff 23 novembra, 2021

  This post is really a fastidious one it helps new internet people, who are wishing in favor of blogging.|

 4. Reatha Shishido 24 novembra, 2021

  After looking into a number of the articles on your web page, I honestly like your way of writing a blog. I saved as a favorite it to my bookmark webpage list and will be checking back soon. Please check out my web site as well and let me know how you feel.|

 5. Phuong Roessler 24 novembra, 2021

  Very quickly this website will be famous among all blogging users, due to it’s pleasant posts|

Zanechaj nám svoj komentár

X