Naučte sa niečo nové!

0
Naučte sa niečo nové!

Domáca škola sa už mnohým žiakom a študentom môže zdať príliš dlhá a nezáživná. Spoločnosť Webnode pripravila užitočný a edukatívny projekt, ktorý naučí každého, ako si vytvoriť obľúbenú webovú stránku alebo blog.

Teraz je ten správny čas naučiť sa niečo navyše.

Online štúdium s Webnode vám pomôže rýchlo sa zorientovať vo svete tvorby webových stránok. Stačí dobrý námet na blog alebo stánku a pár klikov na https://tvorbastranek.webnode.cz/sk/.
Či už je to obľúbený šport, domáce zvieratko alebo počítačová hra, ktorú hráte, a radi by si ste sa podelili o svoje zážitky, stačí si prečítať inštrukcie novovytvoreného manuálu a web bude za pár minút hotový.

Manuál je súčasťou

Pomocou jednoduchého postupu, ktorý obsahuje 12 kapitol popisujúcich jednotlivé kroky tvorby webu, sa postupne prepracujete k vytvoreniu vlastných stránok. Manuál je vytvorený pre začiatočníkov. Nájdete v ňom aj rýchlonávod, ktorý vám odporučí vytvoriť si najprv testovací blog, kde sa dá všetko nanečisto a zdarma vyskúšať. Všetko, čo k tomu potrebujete, je funkčný email.

Prečítajte si aj článok 10 tipov ako začať podnikať

Manuál vám poradí od samotného nápadu, názvu a výberu správnej šablóny až po zaručenie bezpečnosti. Vďaka editoru vytvoríte obsah, pridáte texty a obrázky podľa želania. Jedna z kapitol sa venuje špeciálnym prvkom – napr. formulárom, ktoré si môžete na stránky vložiť a získať pomocou nich spätnú väzbu od návštevníkov stránok. Dôležitým prvkom stránok je úvod, kde vám Webnode poradí, ako upútať pozornosť návštevníka vašich stánok alebo blogu.

Nezabudnite si preštudovať informácie o mobilnej verzii, ktorá vám ponúka pohodlné editovanie webu vo vašom mobilnom telefóne. Využite čas trávený doma a vytvorte si svoj vlastný blog alebo webovú stránku. Manuál https://tvorbastranek.webnode.cz/sk/ vám s tým pomôže a za pár minút sa tak môžete pridať
k ďalším úspešným blogerom.

O Webnode

Spoločnosť Webnode je na slovenskom trhu už od roku 2008. Dnes za jej chodom stojí viac než 100 ľudí, ktorí sa starajú o bezproblémovú činnosť všetkých stránok. Webnode ponúka vlastnú doménu, hosting a množstvo moderných a štýlových šablón, ktoré si podľa svojej potreby prispôsobíte. Jediné, čo musíte mať, je pripojenie na internet. Vďaka jednoduchému užívateľskému prostrediu si môžete vytvoriť svoju osobnú stránku, internetový obchod alebo firemnú prezentáciu pokojne aj z pohodlia vašej pohovky. Na Slovensku na tejto platforme funguje približne 930-tisíc webových stránok.

žiadne príspevky na zobrazenie