Vyskúšali ste už waterdrop? Užite si príchuť limitovanej edície VIBE!

0
Vyskúšali ste už waterdrop? Užite si príchuť limitovanej edície VIBE!

Tvoj letný drink roku 2020 je tu! Objav neobyčajnú chuť machovky peruánskej, ktorú každý pozná ako dokonalú ozdobu dobrého drinku.

Z tejto známej andskej malej bobule bohatej na beta-karotén a bielkoviny, vytvoril waterdop® neodolateľný osviežujúci drink VIBE, ktorý prichádza v špeciálnej letnej limitovanej
edícii!

Novinka waterdrop® VIBE je unikátnou kombináciou superfoodu machovky peruánskej a rozmarínu doplnená osviežujúcou mätou. V každom mikrodrinku VIBE nájdeš okrem vitamínu A, ktorý obsahuje machovka peruánska, aj vitamín C, E a B6.

Priprav sa na horúce leto a dopraj si osviežujúci drink VIBE

V limitovanej fľaši s unikátnym letným dizajnom si každý užije nový waterdrop® drink. Vyber si nerezovú fľašu VIBE pre tvoju kabelku, v 0,5 alebo v 1 litrovom prevedení. V edícii VIBE nájdeš aj novú sklenenú fľašu s oranžovým vrchnákom a ochranným obalom a tiež dizajnové bavlnené alebo chladiace tašky.

Prečítajte si aj článok o tom, ako sa dostať do leta do formy

Prekvap svojich priateľov a priprav im lahodný drink v exkluzívnom shakeri, ktorý predstavuje waterdrop® v svojom portfóliu prvýkrát, rovnako ako praktickú silikónovú formu na ľad, ktorej tvar je prispôsobený hrdlu fľaše. Pre členov vernostného klubu sú v ponuke štýlové nerezové poháre, ktoré udržia teplotu drinku.
Nechaj sa uniesť okamihom, ktorý ti zostane navždy. VIBE.

Viac informácií nájdete na www.waterdrop.sk.

O waterdrop

Waterdrop® má celosvetovo jedinečnú receptúru. Jej výroba vzniká z najkvalitnejších rastlín a ovocia z celého sveta. Následne sa spracuje v nemeckom rodinnom podniku, ktorý taktiež pestuje kvalitné produkty na svojom vlastnom poli.
Starostlivo vybrané rastliny a ovocie sú špeciálnym procesom sušené a zbavené vody. Následne sú redukované na maximum ich esencie a ich výťažky sa extrahujú. Tento extrakt sa kombinuje podľa originálnych receptúr a stláča do malej kocky.

K tvaru mikrodrinku sa dospelo počas dlhodobého vývoja waterdrop®, ktorý je skúmaný a vytváraný do najmenšieho detailu. Kocka je krásny a čistý geometrický tvar, ktorý dokonale skĺzne v akomkoľvek hrdle fľaše.
Waterdrop®, teda ovocie a rastlinné výťažky, sa rozpustia až po kontakte s vodou. Zárukou bezpečnosti ingrediencií a ich absolútnej čerstvosti bez umelých konzervačných látok je balenie každej kocky jednotlivo. Waterdrop® je neoddeliteľnou súčasťou každej kabelky, písacieho stola a dennodenného života.

žiadne príspevky na zobrazenie