Nezničiteľná autodráha Waytoplay, ktorá rozvíja kreativitu vášho dieťaťa

1
Nezničiteľná autodráha Waytoplay, ktorá rozvíja kreativitu vášho dieťaťa

Budovať cestnú infraštruktúru a riadiť premávku na cestách môžu aj deti. Vo svojom motoristickom svete môžu dokonca vytvárať vlastné pravidlá, na ktoré budú dohliadať priamo z pohodlia domova. Stačí im kreatívna autodráha, kúsok predstavivosti a trochu zručnosti.

Hra s autíčkami, ktoré sa preháňajú autodráhou, je neodmysliteľnou súčasťou detstva každého chlapca. Možnosť zahrať sa na malého motoristu ocení najmä v zime, kedy trávi vonku menej času. Hodiny strávené pri tejto hre ale nebudú iba zažehnávaním nudy. Autodráha Waytoplay ponúka každému dieťaťu šancu rozvíjať kreativitu a zmeniť obyčajnú hru na zábavný spôsob osobnostného rozvoja.

Revolúcia vo výrobe detských autodráh

Súčasný trh ponúka stovky modelov detských autodráh, no žiadny z nich nepriniesol do ich výroby skutočnú revolúciu. Tá nastala až po predstavení prvého prototypu Waytoplay. Jeho vynálezcom je holandský dizajnér Sybren Jelles, ktorý našiel spôsob, ako vyrobiť unikátnu autodráhu pre svojho syna. Ten miloval autíčka, s ktorými sa najradšej hrával vonku. Bežné modely autodráh sa však vo vonkajších podmienkach ničili. To zmenil práve revolučný model Waytoplay, ktorý je ako stvorený na dvor alebo záhradu.

Nezničiteľná autodráha znesie piesok aj vodu

Práve možnosť využívať autodráhu vonku robí tento produkt unikátnym. Po tom, čo prototyp holandského dizajnéra zožal obrovský úspech, spustila Sybrenova rodinná firma Waytoplay výrobu vo veľkom. Jednotlivé produkty sa vyrábajú z kvalitnej nemeckej gumoviny, vďaka ktorej sa vyznačujú najvyššou kvalitou.

Materiál je odolný voči dažďu, takže autodráha môže byť rozložená aj vonku. Keďže ju nepoškodí piesok ani blato, deti si ju môžu vziať rovno do pieskoviska, kde sa s ňou zahrajú v ktoromkoľvek ročnom období za každého počasia. Ak sa zašpiní, stačí ju osprchovať, nechať vysušiť a opäť používať ako novú.

Elegantný dizajn vynikne v každom interiéri

Praktické plusy sú len časťou výhod, ktoré táto autodráha odolná voči vode, piesku či blatu ponúka. Jej prednosťou je aj elegantný vzhľad, vďaka čomu sa stáva aj originálnym bytovým doplnkom. Čistý dizajn s neutrálnym farebným akcentom sa bez problémov zladí s ostatným bytovým vybavením.

Navyše, Waytoplay je maximálne minimalistická a nezaberá veľa miesta, čo umožňuje postaviť ju v ktorejkoľvek miestnosti bez toho, aby obmedzovala pohyb po priestore. Vyznačuje sa aj ľahkým spôsobom zloženia, s čím súvisí možnosť kedykoľvek ju premiestniť na iné miesto.

Tipy, kde sa hrať s autodráhou Waytoplay:

  • v pieskovisku
  • pri bazéne
  • na balkóne
  • v kuchyni
  • v detskej izbe
  • v obývačke

Flexibilná autodráha podporuje kreativitu

Okrem praktickej a estetickej funkcie sa autodráhe darí plniť aj tú vzdelávaciu. Jej skladanie totiž rozvíja predstavivosť a kreatívne vlohy. Dieťa má k dispozícii niekoľko dielikov, ktoré podľa vlastného uváženia zloží do jedného celku. Flexibilná autodráha tak môže nadobudnúť rôzny tvar prispôsobený priestoru, kde bude umiestnená. Predstavivosti sa medze nekladú ani pri výbere autíčok či iných účastníkov cestnej premávky. Waytoplay sa môže zmeniť na malé mesto, dopravné ihrisko či pretekársky okruh.

Vlastné dopravné ihrisko alebo pretekársky okruh nechýba ani v slovenských domácnostiach. Unikátna autodráha Waytoplay sa dá jednoducho kúpiť vo viacerých predajniach v rôznych mestách, napríklad v bratislavskom obchode Babyvillage. Produkt je dostupný aj na e-shope www.kidsworld.sk zastúpeným firmou Leuk s.r.o., ktorá je výhradným distribútorom hračiek a hier 5 prestížnych značiek Djeco, Lilliputiens, Trybike, Waytoplay a Snoozebaby.

Pri kúpe produktov z e-shopu www.kidsworld.sk si môžete uplatniť zľavový kupón vo výške 10 %. Zľava platí na akýkoľvek sortiment pri objednávke nad 50 €, ktorú uzavriete v období od 6. do 16. decembra 2021. Pri uplatňovaní zľavy, ktorú nie je možné kombinovať s inými zľavami na internetovej stránke www.kidsworld.sk, použite kód akcnezeny2021.

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár