Novinky vo svete kozmetiky – povzbudenie vo forme vitamínov

PRUŽNÁ A ŽIARIVÁ PLEŤ VĎAKA SILE VITAMÍNOV C + E

Predstavte si všetky známe benefity vitamínu C. A teraz pridajte vysoko účinné antioxidačné vlastnosti vitamínu E. Takúto mimoriadnu dávku blahodarných účinkov môžete dopriať svojej pleti vďaka TimeWise® Regeneračnému séru C + E.

Samotný vitamín C je pre ľudské telo ako aj pre pleť veľmi prospešný. Pomáha redukovať nerovnosti v tóne pleti a pigmentové škvrny. Pri dlhodobom používaní pomáha vitamín C k celkovému rozjasneniu pleti a zjednoteniu jej tónu. Vitamín C je tiež známy tým, že podporuje tvorbu kolagénu a elastínu, ktoré sú pre pokožku dôležitými stavebnými kameňmi.

Vitamín E je jedným z najúčinnejších antioxidantov, ktoré súčasná veda pozná. Má zásadnú úlohu pri ochrane pleti pred predčasným starnutím. Spojením ich síl sme vytvorili intenzívne sérum, ktoré povzbudí a viditeľne obnoví stav pleti. Za vývojom vitamínmi nabitého TimeWise® Regeneračného séra C + E stoja desiatky rokov vedeckého vývoja, ktoré potvrdzujú, že kombinácia vitamínov C a E pomáha rozvinúť ich vzájomný potenciál.

Tajomstvom je špeciálna technológia kapsúl, uprostred ktorých sa nachádza čistý vitamín C a následne ho obaľujú mikroguľôčky s vitamínom E. Takto sú obe látky dodávané pleti spoločne s riadeným uvoľňovaním. Exkluzívny komplex obsiahnutý v tomto sére je prihlásený na patentovú ochranu.

Aké sú tie najlepšie masky na tvár?

Účinky vitamínov posilňuje tiež extrakt z fazúľ navy. Pomáha redukovať viditeľnosť škvŕn na pleti a zjednocuje jej tón. Táto jedinečná zložka zvyšuje multifunkčný účinok zloženia séra.

TimeWise® Regeneračné sérum C + E má benefity pre všetky typy pleti a dokonale dopĺňa každodennú rutinu s TimeWise® Zázračnou kolekcia 3D™.

LESKY NA PERY BEZ OBMEDZENÍ

Príjemného pocitu z krásne nalíčených pier sa nemusíte vzdávať ani v súčasnej „rúškovej dobe.” S novými Mary Kay Unlimited™ leskami na pery si doprajete svieže líčenie a zároveň hydratáciu. Premeňte obmedzenia na výzvy a vychutnajte si fantastický pocit z líčenia. Príjemné sebavedomie vás rozžiari aj cez rúško.

Inovatívne zloženie nelepí a zaisťuje perfektný lesk a okamžitú hydratáciu. Hodvábna textúra a farebné odtiene sú také neodolateľné, že aj ženy, ktoré lesky nepoužívajú zatúžia vyskúšať práve tento Mary Kay Unlimited™ Lesk na pery.

Obsahuje unikátnu technológiu zložiek, ktorá je prihlásená na patentovú ochranu. Je obohatená o blahodarné účinky vitamínov C a E, ktoré sa starajú o obnovu a ochranu vašich pier. Okamžitý pocit hydratácie a jemnú vanilkovú príchuť si jednoducho zamilujete. Intenzívna farebná pigmentácia zabezpečuje dokonalý vzhľad už pri jednej vrstve.

Vďaka unikátnemu zloženiu sa lesk nanáša veľmi ľahko a na perách zanecháva súvislú vrstvu. Jedinečne tvarovaný aplikátor naviac s každým ťahom nanesie ideálne množstvo hodvábne jemného produktu. Farebná škála obsahuje 14 nádherných odtieňov v troch textúrach – lesklé, perleťové a trblietavé.

HYDRATÁCIA RÚK UŽ POČAS UMÝVANIA

Pohlaďte svoje ruky saténovo jemnou penou. Doprajte im počas častého umývania plnohodnotnú starostlivosť s novým Satin Hands® Mydlom s bambuckým maslom. Ruky dôkladne čistí a zároveň hydratuje aj vyživuje.

Obsahuje vyživujúce bambucké maslo, známe svojimi vyživujúcim účinkami pre pokožku. Upokojuje suchú pokožku, pomáha ju hydratovať a podporuje prirodzenú kožnú bariéru. Vďaka omega-3 mastným kyselinám pomáha udržovať prirodzenú vlhkosť pokožky a udržuje ju dlho hydratovanú. Satin Hands® Mydlom s bambuckým maslom je bez parfumácie a dokonale doplní vašu starostlivosť o ruky s Kolekciou Saténové ruky White Tea & Citrus.