Objednávate online z lekární? Ako zistiť, či majú overené produkty?

0
Objednávate online z lekární? Ako zistiť, či majú overené produkty?

V súvislosti s koronavírusom sa objavili prípady, kedy sa na trhu v eshopoch objavili respirátory, ktoré boli nekvalitné. Ak objednávate čokoľvek z e-shopov, mali by ste byť na pozore predovšetkým pri produktoch súvisiacich so zdravím.

Redakciu zaujala lekáreň, ktorá funguje už od roku 2014 – Lekáreň v KOCKE. O jej fungovaní sme sa rozprávali s PharmDr. Máriou Kubincovou.

„Lekáreň bola otvorená s cieľom pomáhať a toho sa stále držíme. Tovar odporúčame podľa našich najlepších znalostí o jeho vplyvu na zdravie. So zákazníkmi sa veľa rozprávame a hľadáme pre nich vždy to najvhodnejšie riešenie. Zdravie má predsa každý z nás len jedno.“

Aké služby poskytujú svojim zákazníkom?

„Liečba pre nás neznamená iba lekársky predpis, snažíme sa poradiť, odporučiť správny liek a to aj s ohľadom na finančné možnosti každého jednotlivca. Nakoľko rešpektujeme právo každého zvoliť si prístup k svojmu zdraviu, v našej lekárni nájdete moderný farmaceutický tovar, ale aj klasické produkty zdravej výživy. Ak máte záujem zorientovať sa v širokej ponuke výživových doplnkov, kozmetiky, mliečnej dojčenskej výživy či zdravotnej obuvi, príďte sa poradiť priamo k nám, prípadne navštívte náš e-shop www.lekarenvkocke.sk. Všetky ponúkané výrobky sú originálne výrobky s certifikátom a sú z oficiálnej distribúcie,“ hovorí PharmDr. Mária Kubincová.

V tomto období tu tiež môžete nájsť rôzne ochranné pomôcky a dezinfekciu. V e-shope taktiež nájdete rúška na tvár zo 100% bavlny, alebo rúško s iónmi striebra, obe vhodné na viacnásobné použitie.

Čo najviac odporúča ženám?

Novinkou v lekárni je prírodná anglická kozmetika Tamaar, vyrábaná vo Francúzsku. Značka Tamaar London využíva vo svojej kozmetike najmodernejšie poznatky z prírodnej starostlivosti o pleť a zlepšenia celkového stavu pokožky prirodzeným spôsobom.

Produkty vyhrali tento rok niekoľko ocenení, napríklad Pure Beauty ocenenie za Najlepší nový prírodný produkt získal Výber Tamaar Nourish. Kozmetiku vyskúšalo viacero žien, medzi inými aj speváčka Zdenka Predná a je s ňou veľmi spokojná.

„Kozmetiku Tamaar som začala používať nedávno a som s ňou naozaj spokojná. Už roky používam výhradne prírodnú kozmetiku. Momentálne mám dosť problematickú pleť a je pre mňa pomerne ťažké nájsť vyhovujúcu kozmetiku na ošetrovanie pleti. Prírodné telové mlieko používam denne, dokonca aj na pleť. Mojim favoritom je momentálne Lighten, ktorý krásne prežiari pleť a pracuje tak na zjednotení tónu pleti, a zároveň mi pomáha bojovať proti pigmentových škvrnám, ktoré mi ostali po ekzéme,“ hovorí Zdenka Predná.

„Používaním prírodných produktov dosiahnete kvalitu výsledkov. Kombinujeme najlepšie prírodné ingrediencie, tradične používané po celom svete s modernou technológiou, aby sme pokožke poskytli výsledky, aké pre ňu potrebujete,“ dodáva PharmDr. Mária Kubincová.

Celú ponuku kozmetiky Tamaar London nájdete na www.lekarenvkocke.sk. V máji sa môžete zapojiť do súťaže o kozmetiku na Facebooku Lekárne v KOCKE.

 

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu