Otestujte s nami nový hydratačný rad na čistenie pleti Pure Algue od Yves Rocher!

1
Otestujte s nami nový hydratačný rad na čistenie pleti Pure Algue od Yves Rocher!

Nový rad výrobkov Pure Algue značky Yves Rocher má antioxidačné a okysličujúce vlastnosti špeciálne prispôsobené pleti, ktorej chýba hydratácia. Experti na výskum sa pri jeho tvorbe inšpirovali čistiacou silou oceánu. Ako účinnú látku produktov vybrali mikroriasy Tetraselmis, morské rastlinky pestované na pobreží Bretónska s neobyčajnými schopnosťami v boji proti negatívnym vplyvom a starnutiu pleti.

Hľadáme 10 žien, ktoré získajú od firmy Yves Rocher tieto produkty na testovanie v hodnote 56 eur ÚPLNE ZADARMO. Z radu Pure Algue budeme testovať úplnú novinku, Odličovacie želé 3 v 1, Svieži čistiaci gél, Okysličujúcu čistiacu penu, Rozjasňujúci peeling pre sviežu pleť a Okysličujúcu hydratačnú masku. Mali by to byť ženy, ktoré:

  • sa zaujímajú o kvalitnú kozmetiku šetrnú k životnému prostrediu,
  • pravidelne používajú produkty značky Yves Rocher,
  • prípadne túto značku ešte neskúšali a chceli by to zmeniť,
  • majú problém so suchou a dehydrovanou pleťou,
  • dbajú na kvalitnú starostlivosť o svoju pleť a chcú si obohatiť svoju skincare rutinu novými špičkovými produktami.

https://www.instagram.com/p/COVdTlInL_e/

Každá z vás získa všetky vyššie uvedené produkty radu Pure Algue úplne zadarmo. Jediné, čo musíte spraviť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní a dať nám spätnú väzbu, ako ste boli s týmito produktami spokojné.

Prirodzenosť a ekodizajn sú najdôležitejšími faktormi pri vývoji produktov Yves Rocher

PR manažérka firmy Barbora Záhoráková uvádza: „Na tieto novinky sa nesmierne tešíme a máme obrovskú radosť z ich uvedenia. Prirodzenosť a ekodizajn sú najdôležitejšími faktormi pri vývoji produktov Yves Rocher. Neustále zlepšujeme naše postupy, prehlbujeme svoje znalosti a v roku 2021 sa posúvame ešte ďalej. Naši experti na výskum rastlinnej kozmetiky preto vyvinuli nový rad produktov pre čistenie pleti vyrobený z ingrediencií rastlinného pôvodu z nášho rodného Bretónska.“

Produkty sú prispôsobené všetkým potrebám bez ohľadu na typ pleti, vek, pohlavie, životný štýl alebo vkus. Konkrétne ide o masky, peelingy, micelárne vody, odičovacie želé či krém z radov Pure Algue (hydratuje a okysličuje), Pure Menthe (čistí a osviežuje), Pure Camomille (upokojuje a chráni), Pure Bleuet (zvláčňuje a upokojuje) a Pure Calendula (regeneruje a vyhladzuje).

Viac zaujímavostí sa dozviete v tomto rozhovore.

Neváhajte a využite túto jedinečnú možnosť otestovať si novinky z radu Pure Algue od Yves Rocher.

Prihlásiť sa môžete prostredníctvom TOHTO dotazníka.

žiadne príspevky na zobrazenie

1 komentár