Ovládni svoj hlas a nauč sa prezentovať

0
Ovládni svoj hlas a nauč sa prezentovať

Poznáte ten pocit, keď máte pred sebou výzvu vystúpiť na pódium a začať rozprávať pred očami desiatok ľudí? Máte pocit že to nedopadne k vašej spokojnosti a ani k spokojnosti divákov a poslucháčov?

Vedieť vystupovať na verejnosti je veľmi dôležité, pretože to zvyšuje našu schopnosť presvedčiť a zaujať publikum. To môže byť rozhodujúce v pracovnom aj osobnom živote.

Efektívna prezentácia nám umožňuje jasne a zrozumiteľne vyjadriť svoje myšlienky a nápady, čím zvyšujeme svoju dôveryhodnosť a autoritu. Navyše, sebavedomé vystupovanie pred ľuďmi posilňuje naše komunikačné zručnosti a pomáha prekonávať strach z verejného prejavu.

Praktický workshop „Ovládni svoj hlas“ je zameraný na rozvoj prezentačných zručností, ktoré sú kľúčové pre úspešné a sebavedomé vystupovanie.

Sme si isté , že mnohí z vás veľmi dobre poznajú obavy pred vystúpením, a preto sme sa rozhodli ponúknuť vám prvýkrát workshop OVLÁDNI SVOJ HLAS.

Cena: 69.00€

Kedy: 20.6.2024 o 16:30 -19:30

Počet: max kapacita 30 ľudí

Kde: RESCO NET Mlynské nivy 5, Bratislava

Sprevádzať koučingom a lekciami vás bude:

Simona Horváth Socratousová (trénerka prezentačných zručností) a Jakub Vajda (herec, režisér, hlasový kouč RDS art group)

Workshop je určený pre všetkých tých, ktorí musia prezentovať pred boardom, kolegami alebo médiami, pre všetkých tých, ktorí musia rozprávať na mikrofón alebo len majú proste stres z akejkoľvek prezentácie.

Viac o prednášajúcich:

Simona Horváth (Socratousová) je konzultantkou a lektorkou. Založila spoločnosť elevatin – HR & Trainings Studio, ktorá od roku 2017 pomáha firmám rozvíjať ich ľudí nastavením online aj offline vzdelávania a tréningami v oblasti komunikácie.Svoju cestu vo svete HR začala pred viac ako 10 rokmi. Svoje skúsenosti využila na projektoch pre desiatky firiem z oblastí IT, FMCG, gaming, Big 4 v konzultingu, UX design a startupové SaaS spoločnosti.Rozvoj ľudí je jej vášeň, preto od januára 2021 pomáha tiež podnikateľom a odborníkom, ktorí odovzdávajú svoje skúsenosti a vedomosti ďalej, postaviť sa pred skupiny a odovzdávať ich pútavo, autenticky a sebavedomo. Svojím praktickým prístupom zabezpečuje, aby jej klienti dokázali presvedčivo zdieľať svoju jedinečnú expertízu, čím budujú svoju osobnú značku a získavajú nových klientov.

Jakub Vajda je učiteľ, režisér, herec, hudobník, ale aj manažér. Herectvu sa venuje už trinásť rokov a za ten čas sa objavil v rôznych skvelých projektoch. Najradšej spomína na projekt Shakespeare-Prokofiev Rómeo a Júlia, ktorý slúžil ako výchovno vzdelávací program a mal veľkú úspešnosť na západnom Slovensku. Zahral si aj v divadle Arteatro, kde odohral tituly ako Holokaust, Mastný hrniec, na Malej scéne Strašidlá či muzikál Malý princ. V divadle L+S si zahral v hre Polepetko. Taktiež sa venuje dabingu a nahrávaniu rozhlasových hier. Zároveň je tiež autorom projektu Maturita v divadle, v ktorom režíruje aj hrá. Najradšej je však učiteľom. Učí na gymnáziu predmety: umenie a kultúra, literárno dramatická výchova a hudobná výchova. Mimo gymnázia učí hru na hudobné nástroje a hudobnú teóriu.

žiadne príspevky na zobrazenie