Pociťujete vo svojom podnikaní sebadôveru?

0
Pociťujete vo svojom podnikaní sebadôveru?

Mnoho začínajúcich podnikateliek má pred podnikaním rešpekt. A mnohé ženy ani nezačnú podnikať práve kvôli tomu, že pociťujú strach. Napriek tomu, ženy majú mnoho vlastností, ktoré ich predurčujú byť dobrými podnikateľkami.

Ak máte chuť zlepšovať svoje schopnosti  a pomocou nich zvyšovať kvalitu svojho života v súkromí aj v práci, pozývam vás na pravidelné rozvojové stretnutia v Klube akčných žien. 

Naše júlové stretnutie bude zamerané na tému: sebadôvera v podnikaní.

KOUČING SO ZUZKOU PALKOVOU

Prihláste sa na webinár Sebadôvera v podnikaní

Počas týchto stretnutí budete mať každý mesiac vytvorený 20 minútový priestor, v ktorom zameriame pozornosť na jednu oblasť, ktorá ovplyvňuje našu schopnosť dosahovať svoje zámery ako je napríklad silná vízia, sebadôvera alebo vytváranie užitočných návykov.

Nečakajte žiadne prednášky ani pasívne počúvanie. Stretnutia budú interaktívne, aby ste už počas nich premýšľali a tvorili nové, posilňujúce myšlienky a aby ste z tejto spoločne vytvorenej kreatívnej atmosféry načerpali inšpiráciu do svojej každodennej praxe. 

Využijeme k tomu koučovací prístup, rôzne podnetné myšlienky, písanie a cvičenia, ku ktorým sa budete môcť vracať aj v budúcnosti. 

 Volám sa Zuzana Palková, som koučka a mentorka a teším sa, ako budeme počas roka rozvíjať vaše talenty. 

Informácie o Zuzke Palkovej:

Zuzana Palková je akreditovaná osobná koučka, ktorá pomáha ľuďom spoznávať a využívať svoj vlastný potenciál k tomu, aby zmysluplne žili a pracovali. Viac informácií o Zuzke nájdete na https://www.zuzanapalkova.sk/zuzana-palkova

Ak nie si naša členka, čo je škoda 🙁 , prístup na koučingové stretnutie si môžeš zakúpiť tu: https://eshop.akcnezeny.sk/produkt/koucing-so-zuzkou-palkovou-od-chaosu-k-prioritam/ 

Pridajte sa do klubu Akčné ženy https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/   a v sume ročného členstva získate počas celého roka VZDELÁVANIE ZDARMA, k tomu celú virtuálnu knižnicu online webinárov, pravidelné networkingy, koučing a množstvo ďalších výhod počas celých 12 tich mesiacov. Registrujete sa jednoducho priamo tu: https://klub.akcnezeny.sk/produkt/clenstvo-v-klube/

 

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu