Podeľte sa o svoje skúsenosti so SuperFaktúrou a zviditeľnite svoje podnikanie

0
Podeľte sa o svoje skúsenosti so SuperFaktúrou a zviditeľnite svoje podnikanie
https://www.pexels.com/

Máte svoje vlastné podnikanie a riešite fakturáciu svojej firme alebo živnosti prostredníctvom SuperFaktúry? Veľmi radi by sme s vami spolupracovali pri príprave článku o SuperFaktúre.

Hľadáme tri podnikateľky, ktoré nám odpovedia na približne tri otázky o svojich skúsenostiach s programom „SuperFaktúra“.

V Akčných ženách chápeme dôležitosť využívania nástrojov na zefektívnenie finančných operácií. SuperFaktúra si získala pozornosť ako popredné softvérové riešenie na zjednodušenie fakturačných procesov a veríme, že vaše postrehy a skúsenosti môžu poskytnúť neoceniteľné rady pre kolegyne podnikateľky.

Krátky rozhovor vám ponúkne príležitosť podeliť sa o svoju cestu s podnikaním a so SuperFaktúrou. Napríklad vrátane toho, ako program zlepšil vaše fakturačné postupy, zvýšil produktivitu a pozitívne ovplyvnil vaše obchodné operácie. Váš jedinečný pohľad prispeje nielen k obohateniu článku, ale poslúži aj ako inšpirácia pre ostatných, ktorí sa snažia optimalizovať svoje fakturačné pracovné postupy. Taktiež môžete takýmto spôsobom zviditeľniť svoje podnikanie.

Pre vašu predstavu si môžete pozrieť rozhovor o SuperFaktúre s Kamilou Šlasťanovou z portálu Menucka

Podrobnosti týkajúce sa rozhovoru:

Chápeme, že váš čas je cenný, a uisťujeme vás, že tento proces bude rýchly. Bude prebiehať písomne – odošleme vám mail s tromi otázkami.

Vašou účasťou na ankete nielenže predvediete svoju odbornosť, ale prispeje aj k informáciám pre podnikateľskú komunitu. Veríme, že vaše postrehy prinesú benefity kolegyniam podnikateľkám a umožnia im robiť informované rozhodnutia o začlenení SuperFaktúry do ich prevádzky.

Ak máte záujem sa zúčastniť našej ankety, napíšte na redakcia@akcnezeny.sk

Ak máte akékoľvek otázky alebo potrebujete ďalšie informácie, neváhajte nás tiež kontaktovať. Budeme sa tešiť na príležitosť s vami spolupracovať a podeliť sa o vaše skúsenosti so SuperFaktúrou.

žiadne príspevky na zobrazenie