Portrétové fotografie môžu vyniknúť aj v industriálnom priestore

0
Portrétové fotografie môžu vyniknúť aj v industriálnom priestore
fotenie v design factory

Naše pravidelné fotenie akčných a podnikavých žien môže napriek opakovaniam vyznieť po každý raz úplne inak. Toto fotenie bolo toho príkladom.

Dámy, ktoré sme tentoraz privítali, mohli zaznamenať hneď niekoľko zmien. Novým dejiskom fotenia bola budova Design Factory, ktorá ponúka veľkorysý priestor nielen pre fotografovanie, ale aj pre networkingy. Aj tie už začíname organizovať práve tam.

Vysoké stropy, stolíky, stoličky a aj dômyselné riešenie oddychovej zóny s vankúšmi, dáva každému podujatiu šmrnc. Ak si k tomu predstavíte chutné občerstvenie v podobe slaného koláča, ktoré nám pripravil prevádzkovateľ, a fľašu ružového prosecca, nemohlo to dopadnúť inak, ako dobre.

design factory
Foto: František Bodnár

Fotografovania sa chopil tentoraz skúsený fotograf František Bodnár, s ktorým mohli dámy okamžite konzultovať vyber fotiek. Stačilo, že ste sa pozreli na náhľad v jeho notebooku, a hneď ste vedeli, ako fotografie vyšli a ako nabudúce zapózovať. Ak ste neboli spokojné, mali ste ďalšie pokusy.

Dámy boli líčené tímom Evy Beňušovej Benediktovej z Mary Kay, ktorej sekundovala sympatická dcéra Bianka a zručná make-up artistka Janette Rozvadská.

Líčenie v podaní Evy Benediktovej a Janette Rozvadskej, foto: František Bodnár

Dámy privítala Katarína Hodorová z Akčných mám a o styling sa postarala už tradične stylistka Alexandra Vrábelová. Dámy s ňou mohli konzultovať výber oblečenia a doplnkov.

Keďže sa nám termín fotenia trochu posunul kvôli zmene priestoru, museli sme oželieť prítomnosť niekoľkých dám, ktoré sa nemohli zúčastniť fotenia. A tak naša zostava bola o čosi skromnejšia.

fotenie
Foto: František Bodnár

A s kým sme sa mohli zoznámiť? Prišla napríklad koučka, módna návrhárka, majiteľka vydavateľstva, spisovateľka a odborníčka na zdravú výživu. Celkom slušný výber profesií na networking, čo poviete?

Fotografie z backstage nájdete tu. Ak máte chuť vyskúšať si fotenie na vlastnej koži, 4. júna máme posledný termín pred letnými prázdninami. Lístok nájdete tu.

fotenie
Foto: František Bodnár
Predošlý 10 krokov k zdravému sebavedomiu
Pokračovať Gabika Burianková: Čas je najväčšia komodita v rodine
Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu