Potrebujete pomôcť s marketingovým poradenstvom? Táto agentúra vám ho teraz ponúka zdarma

0
Potrebujete pomôcť s marketingovým poradenstvom? Táto agentúra vám ho teraz ponúka zdarma

Marketingová agentúra Madviso chce pomôcť firmám, ktoré sa musia popasovať s novými výzvami. Reaguje tak na mimoriadnu situáciu v súvislosti s koronavírusom, ktorá postihuje spoločnosť nielen ľudsky, ale bude mať aj ekonomické dôsledky. 10 vybraným spoločnostiam poskytne bezplatné marketingové poradenstvo a konzultácie v celkovej hodnote 2 400 eur.

“Dočasná zmena správania ľudí, kde offline prestáva fungovať a online naberá na sile, znamená pre veľa firiem existenčnú krízu. Zároveň mnohým firmám, ktoré sa dokážu adaptovať, ponúka nové príležitosti. Je však potrebné, aby zvládli digitalizáciu procesov a transformáciu na online. Všetko závisí od toho, ako sa dokáže každá firma vysporiadať s danou situáciou a prežiť toto náročné obdobie.

„Veľa firiem prišlo na to, ktoré aktivity boli doposiaľ zanedbané, hlavne v online prostredí (od webstránky, cez reklamné kampane, predajné kanály, nesprávne nastavenie e-shopu a iné) a teraz majú priestor zmeniť to. Vzhľadom na naše možnosti chceme pomôcť aj my. Držím všetkým palce, nech to zvládneme spoločne”: Karol Voltemár, Founder & CEO Madviso

Chcete spoznať prehľadný systém pre živnostníkov a firmy, ktorý zvýši produktivitu?

Marketingové poradenstvo v období krízy poskytne agentúra 10 spoločnostiam. Každá vybraná firma tak získa profesionálne poradenstvo v hodnote 240 eur na mieru. V tejto hodnote poskytne agentúra firmám pomoc vo forme online kona stránke.

Agentúra s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti digitálneho marketingu a e-commerce chce pomôcť spoločnostiam, ktoré ovplyvnila kríza spojená s koronavírusom. Ponúka praktické rady, ako sa vyhnúť zbytočným chybám a znova naštartovať váš biznis, alebo urobiť akčné kroky na zmiernenie dopadov aktuálnej situácie.

Ako získať konzultácie zdarma?

Žiadosť o poskytnutie bezplatného marketingového poradenstva môžete vyplniť na stránke. Prihlásiť sa môžete vyplnením online formulára do 31.3.2020. Vybrané spoločnosti budú kontaktované po tomto dátume.

2 hodiny bezplatnej konzultácie pre všetky firmy

Marketingová agentúra Madviso odteraz ponúka konzultáciu v rozsahu 2 hodiny zdarma pre všetky spoločnosti, ktoré vyplnia online formulár. Táto ponuka platí do odvolania. Madviso spoločnostiam poradí, ako zvládnuť marketing v kríze a ako sa vyhnúť možným chybám.

„Budeme sa snažiť vybrať firmy, ktorým sa naše služby skutočne zídu. Zameriavame sa hlavne na e-commerce. Už teraz vidíme záujem zo strany spoločností, ktoré boli nútené zatvoriť prevádzky a preto sa snažia zviditeľniť svoje e-shopy. Príležitosť chceme dať firmám, ktoré nemajú interný marketingový tím a nemajú v tejto oblasti žiadne skúsenosti. Malú lokálnu značku podľa možnosti uprednostníme pred takou, ktorá už v online úspešne funguje a potrebuje doťuknúť iba detaily“: dodáva Stanislava Kamencayová. 

Do boja proti koronavírusu sa zapájajú aj slovenskí vývojári, vznikli už dve desiatky aplikácií

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu