Prezidentka Čaputová sa dostala na Instagram Jennifer Aniston!

0
Prezidentka Čaputová sa dostala na Instagram Jennifer Aniston!

Americká herečka Jennifer Aniston podporuje vo svojej kampani ženy v politike. Na svojom Instagrame zverejnila portréty niekoľkých významných žien.

Medzi svetové líderky, ktoré herečka vymenovala na svojej sociálnej sieti, zahrnula aj našu pani prezidentku Zuzanu Čaputovú. Okrem nej spomenula aj nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú, estónsku prezidentku Kersti Kaljulaid, nórsku premiérku Ernu Solbergovú, prvú ministerku Škótska Nicolu Sturgeonovú, premiérku Nového Zélandu Jacindu Ardern, viceprezidentku USA Kamalu Harrisovú, prezidentku Thaiwanu, srbskú premiérku, či prezidentku Nepálu a premiérku Bangladéša.

Herečka k fotografiám uviedla: „Zatiaľ čo svet bol rozrušený hlukom ľudí, ktorí boli proti zmene… Zmena aj napriek tomu nastala.“

V decembri sa Čaputová dostala do rebríčka 100 najvplyvnejších žien sveta, ktorý organizoval magazín Forbes. V zozname za rok 2020 sa naša prezidentka ocitla na 83. priečke zo 100 vybraných žien.

Aj magazín Politico uverejňuje zoznamy vplyvných ľudí, kde sa prezidentka taktiež ocitla v rebríčku najvplyvnejších osobností Európy.

Prezidentka Zuzana Čaputová bola pred pár dňami zaočkovaná druhou dávkou vakcíny proti ochoreniu COVID-19. Pre agentúru SITA to uviedol hovorca prezidentky Martin Strižinec. Ako ďalej doplnil, okrem únavy a bolesti svalov, na čo bola prezidentka vopred upozornená, nepocítila žiadne vedľajšie účinky ani komplikácie.

Zdroj: SITA, instagram Jennifer Aniston

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu