Prezidentka je zamilovaná, ukázala prvú fotografiu s priateľom!

0
Prezidentka je zamilovaná, ukázala prvú fotografiu s priateľom!

Po rozchode s fotografom Petrom Konečným sa nedávno prevalilo, že prezidentka Zuzana Čaputová tvorí pár s poradcom a niekdajším aktivistom za životné prostredie, 44-ročným Jurajom Rizmanom.

Juraj Rizman spolupracoval so Zuzanou Čaputovou už v čase boja proti pezinskej skládke a aj na kampani za zrušenie Mečiarových amnestií. Neskôr sa stal jej poradcom za životné prostredie a občiansku spoločnosť. V tejto funkcii pôsobil približne pol roka, no potom, čo zistili, že medzi nimi je viac ako len kamarátstvo, vzdal sa svojej poradcovskej funkcie. 

Prezidentka prezradila aj to, kde mali prvé rande. Na prvú schôdzku ju Rizman zavolal nečakane na prechádzku do prírody.

Juraj Rizman pomerne nedávno prešiel aj výraznou zmenou image. Bývalý člen občianskeho združenia Via Iuris, aktivista a niekdajší šéf Greenpeace Slovensko sa rozhodol ostrihať si vlasy a dlhoročný cop vymenil za kratší zostrih.

Milovníčka kultúry

O Zuzane Čaputovej je známe, že podporuje kultúru a mrzelo ju, ako umelci doplatili na koronakrízu. Možno aj týmto spôsobom ich chcela podporiť. Na svojom instagramovom účte zverejnila fotografiu z návštevy predstavenia v divadle GUnaGU. V príspevku píše:

„Ľahkosť, inteligentný humor, skvelé herecké výkony. Po dnešku mi veľmi dobre padlo predstavenie divadla Gunagu – Herečky (miluj blížneho svojho). Vážené umelkyne a umelci, ďakujem vám.“

Prečítajte si aj článok: Zuzana Čaputová opísala najnáročnejšie rozhodnutia svojej prezidentskej kariéry

https://www.instagram.com/p/CCWsmHvnAVh/

 

 

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu