Pridáte sa k šťastným a veselým ženám v Bratislave?

0
Pridáte sa k šťastným a veselým ženám v Bratislave?

Ako trávite najkrajšie svatky v roku? A ako ich trávili naše mamy a babky? Naháňate sa za kúpou darčekov, upratujete a vypekáte množstvo koláčov a iných dobrôt? Možno sa to dá aj inak.

Príďte sa pozrieť na náš event v Bratislave, kde sa s inšpiratívnymi hosťami porozprávame o tom, ako vnímame úlohu ženy počas Vianoc.

Želáme si nie len na Vianoce ostať Šťastné a veselé ženy!

Doprajte si čas pre seba – pozývame vás, aby ste sa s nami naladili na pohodové sviatky pokoja a radosti. Okrem skvelého programu nebude chýbať ani vianočný punč. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a prekvapení v tombole.

Na jednom mieste sa stretnú podnikateľky a ženy z biznis sveta, aby sa podelili o svoje skúsenosti, úspechy, ale aj pády, ktoré k podnikaniu neodmysliteľne patria a zároveň prezradia, ako prebiehajú Vianoce u nich doma.

Na čo sa ešte môžete tešiť?

Môžete sa tešiť aj na ochutnávku výberových vín a noviniek z vinárstva VINUM NOBILE WINERY.

Milujete vône? Stretnutie s umelcom z iného “súdka” než ste zvyknuté. Parfumér Marcel Mikulina z  MUCUMU vám prezradí, ako si vychutnať relax pri vôňach a načerpať energiu aj vďaka vôňam, a že aj akčné ženy môžu spomaliť. A odnesiete si voňavé prekvapenie.

Andrea Bučková, foto: Fotobb- Štrkula @fotobb_sk_strkula

O kultúrny zážitok, ktorý vás čaká na evente #ŠťastnéaVeseléŽeny v Bratislave  sa postarajú – speváčka a klaviristka Andrea Bučko spolu so svojou maminou, známou speváčkou Adrienou Bartošovou.

Tešíme sa, že práve s vami nasajeme vianočnú náladu 🙂

ULOŽTE SI DÁTUM A ČAS:

Kedy?

30. novembra 2023 o 18.00 hodine

Kde?

Koncertná sieň Klarisky  – Klariská ulica, 811 03 Bratislava

Cena: 15 EUR

Lístky si môžete zakúpiť TU.

Naše spíkerky

Eva Belková

Eva je už 8 rokov je partnerkou v poradenskej spoločnosti BDO na Slovensku, patriacej do poprednej medzinárodnej siete konzultačných spoločností. Je zakladateľkou a líderkou vlastnej divízie zameranej na poskytovanie prvotriedneho účtovného a mzdového poradenstva, ako aj služieb v oblasti HR, kde denne pretavuje v úspechy svoje viac ako 20 ročné skúsenosti.

Najlepším odrazom šéfky je však je tím, ktorý si s Evou spája cieľavedomosť a osobnú disciplínu, ale zároveň obrovskú ústretovosť; otvorený a priateľský prístup a celkovo skvelú osobnosť a vzor ako pracovne tak aj ľudsky. Eva je, problem solver – v práci radí firmám, ako vyriešiť malé aj väčšie problémy, ako správne nastaviť procesy, s prechodom na digitalizáciu či s naštartovaním biznisu. Má dve dcéry, staršia študuje biochémiu na univerzite v Londýne a tá mladšia na bilingválnom gymnáziu. Pracovný maratón vyvažuje rekreačným behom, plávaním, jogou a v zime lyžovaním. Celkovo má Eva rada zábavu a šport, ale jej hlavnou oporou je rodina.

Takže Eva v skratke? Mama dvoch šikovných dcér, zakladateľka a líderka vlastnej divízie a ako povedali sami jej zamestnanci „Akčná žena“.

Zuzana Kemeniková

Zuzana je energická Zemplínčanka. Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave, odbor podnikový manažment. Jej kariérna cesta vo Philip Morris Slovakia ju za 22 rokov previedla mnohými rolami, kde sa venovala obchodným číslam, dátovým analýzam.

Dnes zodpovedá za obchodno-finančné plánovanie. Ešte radšej však pracuje s ľuďmi. Dva absolvované programy Authentic Leadershipu ju naučili ešte zdravšie si vážiť samú seba. Nové získané pohľady a lepšie sebapoznanie dnes využíva aj pri vedení iniciatívy „Women Inspiration Network“.

Rozbehla ju s kolegyňami, aby sa navzájom viac inšpirovali a podporovali. Zuzana je úspešnou, silnou a vytrvalou ženou. Je matkou troch detí, ktoré ju napĺňajú energiou a pomáhajú jej žiť tento rýchly život naplno.

Tešíme sa na vás!:)

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu